Zakopane
Kultura
Przyjaciele Muzeum Tatrzańskiego
Niedziela, 2 kwietnia 2017 r.
Autor: Piotr Kyc
Autor: Piotr Kyc
W sobotnie popołudnie 1 kwietnia, w Galerii XX wieku, w zakopiańskiej willi Oksza miało miejsce uroczyste wręczenie podziękowań dla Przyjaciół Muzeum Tatrzańskiego za rok 2016. Osoby wyróżnione tym zaszczytnym tytułem otrzymały pamiątkowe dyplomy i Kartę Przyjaciela Muzeum Tatrzańskiego uprawniającą do zwiedzania wszystkich ośmiu oddziałów Muzeum im. Dra Tytusa Chałubińskiego .
Honory gospodyni pełniła Dyrektor Muzeum Tatrzańskiego Pani Anna Wende Surmiak.
Zobacz w naszym sklepie:
- Torebka filcowa II
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki z kieszenią boczną i smyczą. UWAGA -...160 zł - Bransoletka "Mix 2"
Bransoletka "Mix 2" Obwód - 18,5 cm. Materiały: Agat, Koral, Szkło, Masa perłowa, Metal. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz. 60 zł - Torebka filcowa VIII
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną. Pasek ze sztucznego materiału...110 zł
Galerie zdjęć:



