PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Styczeń 2018 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Zakopane

Kultura

IX Festiwal Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych- Kolędy Pospieszalskich

Środa, 24 stycznia 2018 r.
Autor: Piotr Kyc

IX Festiwal Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych- Kolędy Pospieszalskich23 stycznia w Zakopanem miał miejsce kolejny koncert kolęd w ramach IX Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych „Dobrze ześ się Jezu pod Giewontem zrodziył…” . W Kościele Świętego Krzyża zagrali i zaśpiewali Pospieszalscy. Festiwal trwa od 24 grudnia do 2 lutego. Jest jedną z atrakcji kulturalnych naszego miasta w sezonie zimowym. Przed nam jeszcze tylko cztery koncerty na które zapraszamy.


Oto program ostatnich koncertów festiwalowych :

26 stycznia – piątek, godz. 18.00 Msza Święta a po niej koncert kolęd w wykonaniu artystów Teatru Rozrywki RZT Szymaszkowa - Hanny Zbyryt i Wojciecha Inglota. Kościół Świętego Antoniego Padewskiego, ul. Bulwary Słowackiego 33.

29 stycznia – niedziela, godz. 16.00 Msza Święta a po niej koncert  „Anieli Cię przynieśli” w wykonaniu zespołu Jakubowe Muszelki, Kościół Miłosierdzia Bożego, ul. Chramcówki 19.

1 lutego – czwartek, godz.17.00 Msza Święta a po niej koncert w wykonaniu Zespołu im. Klimka Bachledy,Sanktuarium Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik na Olczy.

2 lutego – piątek, godz.19.00 Msza Święta a po niej koncert w wykonaniu Hanki Rybki, Sanktuarium Najświętszej Rodziny, ul. Krupówki 1.

Organizatorem Festiwal Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych Dobrze żeś się Jezu pod Giewontem zrodziył… jest Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula i Parafie Zakopiańskie.

 

Zobacz w naszym sklepie:
  • Grafika Folk w ramce IIIGrafika Folk w ramce IIIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł
  • Magnes Folk na lodówkę XIMagnes Folk na lodówkę XIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Obraz olejny Folk IVObraz olejny Folk IVObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz...
    300 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.