Zakopane
Kultura
Ignacjańskie Spotkania ze Sztuką
Czwartek, 31 maja 2018 r.
Autor: Piotr Korczak
Autor: Piotr Korczak
Uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia z Nowego Targu pod dyrekcją Marty Łapczyńskiej wystąpili podczas kolejnego koncertu w ramach Ignacjańskich Spotkań ze Sztuką, który odbył się w kościele na Górce w Zakopanem. Koncert uświetnili soliści oraz Maria Łaś, która recytowała wiersze o tematyce maryjnej.
Zobacz w naszym sklepie:
- Okładka na zeszyt III
Ludowe okładka na zeszyt (A5) z jasno szarego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość...30 zł - „Zatraceniec”
Płyta DVD zawiera spektakl „Zatraceniec” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 54 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...40 zł - Naszyjnik "Karmelki"
Naszyjnik dla dziewczynek ze nieregularnego kwarcu różowego oraz koralików vintage - Lampwork / szklane ozdobne. Obwód 46 cm. 50 zł
Galerie zdjęć:
76 Ignacjańskie Spotkania ze Sztuką na GórceAutor zdjęć: Piotr Korczakobejrzyj galerię
Liczba zdjęć: 26



