Zakopane
Kultura
„Byśmy byli jedno”
Niedziela, 23 lipca 2023 r.
Autor: Paweł Murzyn
Autor: Paweł Murzyn
Widowisko IPN poświęcone Wojtyle, Wyszyńskiemu i Blachnickiemu. Z inicjatywy Instytutu Pamięci Narodowej w Narodowym Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem odbyło się w sobotę 22 lipca i w niedzielę 23 lipca widowisko pt. „Byśmy byli jedno” poświęcone Wojtyle, Wyszyńskiemu i Blachnickiemu. Ich życie kapłańskie pokazano przez pryzmat walki z komunizmem. W serwisie Watra foto-relacja przygotowana przez Pawła Murzyna.
Zobacz w naszym sklepie:
- Baciarujciez chłopcy - Trebunie Tutki
Tradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują: Władysław Trebunia-Tutka, Krzysztof Trebunia-Tutka, Andrzej Polak, Anna...40 zł - Korale folkowe III
Korale folkowe wykonane z białego tybetu i zielonej włóczki. Zawiązywane. Długość całości 100 cm. 70 zł - Podkładki korkowe Folk
Podkładki korkowe pod kubki z autorskim wzorem w stylu folk, zainspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Czarno - biały design z pewnością...25 zł



