Zakopane
Kultura
„Byśmy byli jedno”
Niedziela, 23 lipca 2023 r.
Autor: Paweł Murzyn
Autor: Paweł Murzyn
Widowisko IPN poświęcone Wojtyle, Wyszyńskiemu i Blachnickiemu. Z inicjatywy Instytutu Pamięci Narodowej w Narodowym Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem odbyło się w sobotę 22 lipca i w niedzielę 23 lipca widowisko pt. „Byśmy byli jedno” poświęcone Wojtyle, Wyszyńskiemu i Blachnickiemu. Ich życie kapłańskie pokazano przez pryzmat walki z komunizmem. W serwisie Watra foto-relacja przygotowana przez Pawła Murzyna.
Zobacz w naszym sklepie:
- Wisiorek "Ogródek 3"
Wisiorek, z sukna, filcu i cekin. Średnica zawieszki 6 cm. Obw. 70 cm. 30 zł - Magnes Folk na lodówkę VII
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł - Bransoletka "Porzeczki"
Bransoletka, z koralików z korala fasetowanego, rurek - koral i pastylek - szkło. Plus masa perłowa - zawieszka. Obw 20,5 cm 70 zł



