Zakopane
Kultura
„Byśmy byli jedno”
Niedziela, 23 lipca 2023 r.
Autor: Paweł Murzyn
Autor: Paweł Murzyn
Widowisko IPN poświęcone Wojtyle, Wyszyńskiemu i Blachnickiemu. Z inicjatywy Instytutu Pamięci Narodowej w Narodowym Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem odbyło się w sobotę 22 lipca i w niedzielę 23 lipca widowisko pt. „Byśmy byli jedno” poświęcone Wojtyle, Wyszyńskiemu i Blachnickiemu. Ich życie kapłańskie pokazano przez pryzmat walki z komunizmem. W serwisie Watra foto-relacja przygotowana przez Pawła Murzyna.
Zobacz w naszym sklepie:
- Torebka filcowa IV
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamyka na zatrzaski. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną. Szerokość ok. 33 cm Wysokość ok. 31...130 zł - Ludowe etui na tablet III
Ludowe etui z czarnego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm. 60 zł - Naszyjnik "Karmelki"
Naszyjnik dla dziewczynek ze nieregularnego kwarcu różowego oraz koralików vintage - Lampwork / szklane ozdobne. Obwód 46 cm. 50 zł



