PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Październik 2010 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Zakopane

Sport

Polbank sponsorem Biegu Gąsieniców

Czwartek, 28 października 2010 r.
Autor: Anna Karpiel-Semberecka

fot. Anna Karpiel-SembereckaPolbank, którego oddział niedawno został otwarty na zakopiańskich Krupówkach, ma zostać sponsorem Biegu Gąsieniców. Jest to szansa, aby impreza sportowa z tradycją sięgającą 1976 r. odzyskała dawną świetność. Polbank sponsoruje Justynę Kowalczyk. Złota medalistka z Vancouver została nową twarzą jego kampanii reklamowych. Polbank podpisał także umowę o współpracy z PZN. W nadchodzącym sezonie logo banku znajdzie się na kombinezonach polskiej reprezentacji, także Adama Małysza. Na tej fali zainteresowania sportami zimowymi skorzysta również zakopiański Bieg Gasieniców.


- Jeśli biegi i Justyna to musi być także Zakopane, bo to przecież centrum sportów zimowych. Polbank zainteresowany jest sponsoringiem biegów narciarskich, stąd m.in. pomysł by reaktywować Bieg Gąsieniców. Jestem pewien, że za kilka lat ta impreza przerośnie nawet słynny Bieg Piastów na Polanie Jakuszyckiej - mówił redaktor Tomaz Zimoch podczas uroczystej gali towarzyszącej otwarciu mieszczacej się w Zakopanem 323 placówki Polbanku.
Chęć sponsorowania Biegu Gąsieniców potwierdził Dyrektor Generalny Polbanku Kazimierz Stańczak.
- Podpisaliśmy kontrakt z Justyną, bo przekonaliśmy ją naszym hartem, chęcią pięcia się do góry, wysiłkiem, codzienną pracą i wysoko postawioną poprzeczką - tak Kazimierz Stańczak wyjaśniał związki Polbanku z dyscypliną reprezentowaną przez Justynę Kowalczyk.

Podczas gali z okazji otwarcia Polbanku, którą poprowadził Tomasz Zimoch, prelekcje wygłosił redaktor Tadeusz Mosz, natomiast w części rozrywkowej wystąpił Steffen Möller.

Zobacz w naszym sklepie:
  • „Skąpiec”„Skąpiec”Płyta DVD zawiera spektakl „Skąpiec” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 23 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...
    30 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IMagnes Folk na lodówkę IMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Poduszka brązowa IIPoduszka brązowa IIPoduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 42 na 42 cm.
    100 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.