PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Czerwiec 2011 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Zakopane

Sport

Turniej piłkarski z okazji Dnia Dziecka

Wtorek, 7 czerwca 2011 r.
Autor: Adam Kitkowski

Turniej piłkarski z okazji Dnia DzieckaPiłka jest okrągła, a bramki są dwie… - tak zawsze mawiał jeden z najlepszych trenerów w historii piłki nożnej w Polsce – Kazimierz Górski. I tym razem w Zakopanem „toczyła się” piłka od bramki do bramki, by często wpaść do niej za sprawą małych, ale zdolnych piłkarskich strzelców.


4 czerwca już ósmy raz „nadzieja" piłkarstwa polskiego i słowackiego na boisku COS w Zakopanem rozegrała turniej piłkarski z okazji Dnia Dziecka. W imprezie zorganizowanej przez Tatrzański Klub Niezależnych udział wzięli: dwie drużyny z Popradu, reprezentujące FAM (Futbolowa Akademia Mladzieży) i pięć drużyn z Podhala – UKS „Dwójka” z Zakopanego, LKS „Poroniec” z Poronina, Szkoła Podstawowa nr 3, Szkoła Podstawowa nr 4, Szkoła Podstawowa nr 1 z Zakopanego (chłopcy rocznik 1997 i młodsi).

Na sztucznej trawie od godzin rannych rozgrywano mecze drużyn 6 – osobowych, by wyłonić najlepsze trzy zespoły. Dzięki sponsorom, którymi w tym roku byli: F.H. Domino, F. H. Salami, Restauracja Mc Donalds – oddz. Zakopane, Urząd Miasta Zakopanego, był również ciepły posiłek oraz słodycze i upominki.

Po rozegraniu kilkunastu meczy okazało się, że w tegorocznym turnieju zwycięstwo przypadło drużynie UKS „Dwójka” z Zakopanego (trenerem jest Janusz Wiercioch). Drugie miejsce zdobyła drużyna FAM z Popradu, a trzecie – LKS „Poroniec” z Poronina. Najlepszym strzelcem turnieju został Andrzej Skupień, który strzelił 10 bramek.

Puchary i medale zwycięzcom wręczali: Tadeusz Majoch – przewodniczący TKN, Marek Trzaskoś i Wojciech Tatar – radni Rady Miasta Zakopanego oraz Wiesław Watras, reprezentujący UM Zakopanego.

Dopisała nam także pogoda, wyjrzało słońce i było ciepło (chociaż w oddali „straszyła” nas burza ). Wszyscy uczestnicy imprezy, a także kibice z uśmiechem opuszczali wspaniale przygotowany obiekt (słowa podziękowania kierujemy do Pana Włodka Ciężaka) i obiecali wziąć udział w następnym turnieju. Chcemy również podziękować Panu doktorowi Toczkowi, który jak zwykle niezawodnie, pełnił służbę medyczną w czasie zawodów.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Grafika Folk w ramce XGrafika Folk w ramce XGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł
  • Magnes Folk na lodówkę VIIIMagnes Folk na lodówkę VIIIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Grafika Folk w ramce VGrafika Folk w ramce VGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.