PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Październik 2012 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Zakopane

Sport

Zakopiańska Liga Pływacka

Poniedziałek, 22 października 2012 r.
Autor: Zbyszek Sikora

Zakopiańska Liga Pływacka21 października 2012 roku na basenie COS w Zakopanem odbyły się pierwsze zawody trzeciej edycji Zakopiańskiej Ligi Pływackiej. W zmaganiach ZLP uczestniczą zawodnicy z podhalańskich szkół pływania: „Delfin”, „Frajda” Zakopane, Szkoła Pływania „Płetwal” Zakopane, X-Tatra Dive Nowy Targ, X- Tatra Dive Zakopane. W sumie rozegrane zostaną cztery turnieje o zróżnicowanych dystansach i stylach a mistrzem ligi zostaje osoba, która uzyska największą ilość punktów zdobytych na tych zawodach.


W pierwszej edycji 3 ZLP wszyscy zawodnicy płynęli stylem dowolnym. 25 metrów przepłynęli zawodnicy w przedziale od najmłodszych do czwartej klasy Szkoły Podstawowej a pozostali popłynęli 50 metrów. Od początku do zakończenia zawodów pośród zawodników i kibiców zgromadzonych na trybunach emocje były bardzo wysokie. Duch walki nie opuścił nawet zawodnika, któremu po skoku do wody zsunęły się okularki. Na dystansie 50 metrów, kiedy dodatkowo trzeba zrobić nawrót jest to szczególnie uciążliwe i dlatego należą się mu słowa uznania. Wszystkim uczestnikom gratulujemy medali, rekordów życiowych i samego udziału w zawodach.
Dziękujemy właścicielowi sklepu „Puma” w Zakopanem za ufundowanie nagród rzeczowych, które wraz z bonami towarowymi przekazanymi przez organizujące zawody szkółki pływackie, zostały rozlosowane pośród wszystkich uczestników zawodów.
Podziękowania kierujemy również do kibiców, pośród których wyróżniali się najbliżsi naszych zawodników i reprezentowali cały przedział wiekowy od maluszków po dziadków. Wszyscy wspaniale dopingowali swoje pociechy a na trybunach panowała wspaniała sportowa atmosfera. Kibiców i sympatyków pływania zapraszamy 16 grudnia 2012 r. na następne zawody w ramach Ligi a w listopadzie na zawody międzyszkolne.
Do zobaczenia na basenie COS Zakopane.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Falkon szklany IFalkon szklany IFalkon szklany w postaci sześcianu z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 15 cm, szerokość 10 cm.
    80 zł
  • Korale folkowe IIKorale folkowe IIKorale folkowe wykonane z tybetu i żółtej włóczki. Zapinane na haczyk. Długość całości 72 cm.
    70 zł
  • Aniołek duży IAniołek duży IAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.