Zakopane
Sport
Ostatnie śmigi „Śmiga”
Niedziela, 24 marca 2013 r.
Autor: Piotr Kyc
Autor: Piotr Kyc
Narciarski Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Śmig” działający przy Szkole Podstawowej nr 9 im. Jana Kasprowicza w Zakopanem zakończył sezon narciarski – jak przystało na klub narciarski – zawodami w slalomie gigancie.
Imprezę zorganizowano na Harendzie, gdzie znajduje się kapitalny wyczynowy stok (położony prawie w centrum miasta). Objawiły się talenty sportowe. W pewnym sensie zwyciężyli wszyscy, którzy cały sezon systematycznie brali udział w treningac,h spędzając aktywnie ponad sto godzin poza domem, z dala od komputera i telewizora…
Zobacz w naszym sklepie:
- Grafika Folk w ramce I
Grafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...55 zł - Wisiorek "Trójeczka"
Wisiorek z trzema koralikami w groszki. Obwód 76 cm. 50 zł - Aniołek duży III
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa. 16 zł



