Zakopane
Sport
Sezon zimowy w Zakopanem otwarty
Niedziela, 15 grudnia 2013 r.
Autor: Justyna Watycha
Autor: Justyna Watycha
Na Polanie Szymoszkowej odbyło się uroczyste otwarcie sezonu zimowego w Zakopanem. Tradycyjnie wzięła w nim udział delegacja partnerskiego miasta Sopotu. Przecięcia wstęgi na stoku dokonali włodarze Zakopanego pod wodzą Janusza Majchra i przedstawiciele Sopotu z prezydentem Jackiem Karnowskim na czele. W tym roku z okazji rozpoczęcia sezonu w Zakopanem odbywa się akcja "Zakopane za pół ceny", w której biorą udział stacje narciarskie, obiekty noclegowe i gastronomiczne.
Wszystkie szczegóły dotyczące akcji znaleźć można na stronie Urzędu Miasta Zakopane www.zakopane.eu.
Zobacz w naszym sklepie:
- Grafika Folk w ramce XIII
Grafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...55 zł - Aniołek mały III
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 7 cm. Ozdoba np. choinkowa. 10 zł - Wisiorek "Trójeczka"
Wisiorek z trzema koralikami w groszki. Obwód 76 cm. 50 zł
Galerie zdjęć:



