PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Maj 2015 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Zakopane

Sport

Bezpłatne treningi sportowe

Poniedziałek, 11 maja 2015 r.
Autor: Małgorzata Tlałka-Długosz

Bezpłatne treningi sportoweFundacja Integracji Przez Sport Handicap - Zakopane i Miasto Zakopane zapraszają Mieszkańców gminy Zakopane na całoroczne bezpłatne treningi sportowe dla osób z niepełnosprawnością (fizyczną, intelektualną, czasową, trwałą) oraz osoby o obniżonych możliwościach psycho-fizycznych. Treningi prowadzą doświadczeni trenerzy / instruktorzy. W treningach zawarte są podstawowe elementy różnych sportów indywidualnych i drużynowych, a intensywność i skala trudności adaptowana jest do możliwości ćwiczących. Dla uczestników treningów organizowane są również różne formy przyjaznej rywalizacji sportowej - gry, zabawy, zawody integracyjne, otwarte lub specjalne oraz sprawdziany lub testy ewaluacyjne.


Zajęcia sportowe prowadzone są w grupach: dzieci (6-15 lat) oraz dorosłych (16 lat i +). Treningi odbywają się na obiektach sportowych w Zakopanem codziennie w godzinach popołudniowych, z wyjątkiem dni świątecznych i ustawowo wolnych.

Dzieci trenują 3 razy w tygodniu, w poniedziałki, wtorki, czwartki   a dorośli w środy i piątki.

Szczegółowy grafik treningów, aktualności  i  inne potrzebne informacje można znaleźć  na stronie internetowej: www.handicap-zakopane.pl , lub  telefonicznie:  tel. 601 993 443,  tel. 604 902 502.

Warto pamiętać, że regularne podejmowanie różnorodnej aktywności sportowej w grupie daje olbrzymią satysfakcję i radość,  ma znaczący wpływ na poprawę  zdrowia, kondycji i sprawności fizycznej osób  trenujących,  jest też równocześnie doskonałą formą  integracji i wspierania rozwoju  intelektualnego i społecznego.

Program  realizowany jest  przez Fundację Handicap Zakopane w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego 2015  pt."Sport dla Niepełnosprawnych w Gminie Zakopane", dofinansowanego przez UM Zakopane.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Korale folkowe IKorale folkowe IKorale folkowe wykonane z zielonego tybetu i żółtej włóczki. Zawiązywane. Długość całości 106 cm.
    70 zł
  • Torebka filcowa XVITorebka filcowa XVITorebka filcowa z ludowym motywem. Zamykana na zatrzask. Środek z czarnej podszewki. Szerokość ok. 25 cm Wysokość ok. 30 cm Wysokość z rączkami ok. 94 cm Materiał: Filc...
    70 zł
  • Wisior "Kula Jadeitu"Wisior "Kula Jadeitu"Wisior z dużą /średn. 2,5 cm./ i stosunkowo ciężką, z grawerowaną we wzór, kulą jadeitu. Resztę stanowią oponki amazonitu /mniejsze, przeźroczyste/ , oponki jaspisu...
    100 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.