PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Czerwiec 2016 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Zakopane

Sport

Zagłosuj na projekt PEŁNOSPRAWNI PRZEZ SPORT

Piątek, 24 czerwca 2016 r.
Autor: Małgorzata Tlałka-Długosz

Zagłosuj na projekt PEŁNOSPRAWNI PRZEZ SPORTDrodzy Przyjaciele Sportu, Narciarstwa i Fundacji HANDICAP Zakopane. Rozpoczęło się głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego zgłoszone do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Fundacja Integracji Przez Sport HANDICAP Zakopane jest autorem projektu "PEŁNOSPRAWNI PRZEZ SPORT", który polega na prowadzeniu całorocznych treningów sportowych dla osób z niepełnosprawnością z naszego powiatu. Już od dwóch lat nasza Fundacja zajmuje się taką właśnie działalnością. Dzięki wsparciu Miasta Zakopane oraz naszych Partnerów i Sponsorów treningi dla naszych Podopiecznych są prowadzone systematycznie, na najwyższym poziomie, bezpiecznie i, co bardzo ważne, całkowicie bezpłatne dla osób niepełnosprawnych.


Jesteśmy dumni z rozwoju i indywidualnych postępów naszych Podopiecznych, z ich radosnego włączania się do rywalizacji  i życia sportowego naszego regionu.

Nasi Sportowcy biorą liczny udział w treningach, imprezach i zawodach masowych, specjalnych oraz otwartych. Zimowym sportowym sukcesem naszych Podopiecznych jest komplet  medali tegorocznych Ogólnopolskich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w narciarstwie alpejskim, oraz kwalifikacja naszego Zawodnika do kadry alpejczyków na Światowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych 2017 w Schladming, w Austrii.

Zwracamy się do Was, drodzy Przyjaciele o oddanie głosu na nasz projekt PEŁNOSPRAWNI PRZEZ SPORT, kod projektu  PKTTS003. Przypominamy, że głosować może każda osoba powyżej 16 roku życia, zamieszkała na terenie powiatu TATRZAŃSKIEGO. Można oddać tyko 1 głos na projekt powiatowy.

Głosowanie trwa do dnia 6 lipca 2016.  Głosowanie internetowe:  http://www.bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie.

Wpisujemy swoje dane, zaznaczamy projekt powiatowy PEŁNOSPRAWNI PRZEZ SPORT i zatwierdzamy i wysyłamy swój głos.

Uprzejmie Was prosimy o poświęcenie kilku minut i oddanie głosu na projekt PEŁNOSPRAWNI PRZEZ SPORT. Prosimy, nie odkładajcie głosowania na później. Oddanie głosu zajmie Wam tylko kilka minut. Prosimy też, namówcie swoich Bliskich, Przyjaciół, Kolegów aby poparli dobą sprawę i  oddali swoje głosy na rzecz sportowców z niepełnosprawnością. Zwycięstwo w głosowaniu pozwoli nam na kontynuację pracy ze Sportowcami z niepełnosprawnością w roku 2017. W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji. W imieniu Fundacji HANDICAP Zakopane i naszych Sportowców z góry serdecznie dziękuję i zapewniam o naszej wdzięczności.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Poduszka brązowa IIPoduszka brązowa IIPoduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 42 na 42 cm.
    100 zł
  • Falkon szklany IFalkon szklany IFalkon szklany w postaci sześcianu z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 15 cm, szerokość 10 cm.
    80 zł
  • BALLADA O ŚMIERCI JANOSIKA - Trebunie TutkiBALLADA O ŚMIERCI JANOSIKA - Trebunie TutkiTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują:  Krzysztof Trebunia-Tutka, Andrzej Polak, Anna Trebunia-Tutka, Wojciech...
    30 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.