PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Czerwiec 2016 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Zakopane

Sport

Sportowcy Fundacji HANDICAP Zakopane wystartowali w zawodach rowerowych

Poniedziałek, 27 czerwca 2016 r.
Autor: Fundacja HANDICAP Zakopane

Sportowcy Fundacji HANDICAP Zakopane wystartowali w zawodach rowerowychFundacja HANDICAP ZAKOPANE od dwóch lat organizuje dla swoich Podopiecznych, sportowców z niepełnosprawnością, regularne treningi sportowe, w tym również treningi na rowerach. W sobotę podczas JOY RIDE BIKE ZAKO Festiwal kilkunastu sportowców Fundacji z Zakopanego i Nowego Targu, po raz pierwszy w życiu, pokonało trasę zawodów na dystansie 300 i 600 metrów, na specjalnych rowerach 3 kołowych. Dla niektórych było to duże wyzwanie, ale wszyscy bezpiecznie i szybko dotarli do mety!


"Uważnie obserwujemy i bardzo cieszymy się z postępów naszych Sportowców.  Dzięki  regularności w  treningach, chętnie i coraz odważniej przekraczają oni granice swoich możliwości psycho-fizycznych, również w rywalizacji podczas zawodów sportowych" - podsumowała Małgorzata Tlałka-Długosz, prezes Fundacji HANDICAP Zakopane.

Serdeczne gratulacje dla naszych Mistrzów a równocześnie  podziękowania dla Organizatora, Trenerów, Wolontariuszy, Rodziców, Opiekunów  oraz dla wspierających sport osób z niepełnosprawnością gminy Zakopane i gminy Nowy Targ.

Zobacz w naszym sklepie:

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.