PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Grudzień 2016 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Zakopane

Sport

Narciarze spod Tatr. Antek Wiercioch jedzie na Światowe Igrzyska

Piątek, 23 grudnia 2016 r.
Autor: Fundacja HANDICAP Zakopane

Narciarze spod Tatr. Antek Wiercioch jedzie na Światowe IgrzyskaZakopiański sprawdzian kwalifikacyjny Olimpiad Specjalnych przed Światowymi Igrzyskami zakończył się mocnym akcentem - zawodami narciarskimi. W stacji narciarskiej Małe Ciche, na świetnie przygotowanej i zabezpieczonej trasie ścigali się narciarze Olimpiad Specjalnych-Polska. W gronie narciarzy z całej Polski, bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Fundacji HANDICAP Zakopane. Antek Wiercioch - 4 miejsce w najsilniejszej grupie i kwalifikacja na Światowe Igrzyska, Rafał Świczkowski pierwszy w grupie #2, Patrycja Strama pierwsza i Klimek Zięba drugi w grupie nr.#3, Maciek Krajewski, niestety ominął bramkę.


Podsumowując, to świetne miejsca zawodników spod Tatr w konfrontacji z reprezentantami Polski na Światowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych w Austrii w marcu 2017. Gratulujemy! 

Serdecznie dziękujemy prezesowi stacji narciarskiej Małe Ciche p. Andrzejowi Bielawie za bezpłatne udostępnienie stoków i wyciągów, dla sportowców z niepełnosprawnością  Olimpiad Specjalnych.

Serdecznie dziękujemy naszemu zawodnikowi Jędrkowi i Panu Marcinowi Kinowi za profesjonalną foto-relację z zawodów.

Życzymy Olimpijczykom udanych startów i bagażu w postaci worka pełnego medali z Austrii.

Zobacz w naszym sklepie:

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.