Zakopane
Sport
Trzeci Bieg po Oddech z Justyną Kowlaczyk
Niedziela, 2 września 2018 r.
Autor: Piotr Korczak
Autor: Piotr Korczak
Trzeci Bieg po Oddech już za nami. Na starcie tego charytatywnego wyścigu stanęło w niedzielę w Zakopanem 718 osób, w tym 47 zawodników z mukowiscydozą. Wśród kobiet na mecie pierwsza pojawiła się Justyna Kowalczyk, ambasadorka Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą. Bieg jak co roku miał na celu pozyskanie środków na zakup leków i sprzętu niezbędnych osobom chorym na mukowiscydozę oraz zwiększenie świadomości społecznej tej choroby. Organizatorem Biegu po Oddech jest Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą, a sponsorem głównym – Santander Consumer Bank.
Zobacz w naszym sklepie:
- Magnes Folk na lodówkę XI
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł - Wisiorek "Ogródek 5"
Wisiorek, z sukna i cekin. Średnica zawieszki 3 cm. Obw. 70 cm 30 zł - Naszyjnik "Kropla miodu"
Naszyjnik z nieregularnych koralików - Koral, oraz kilku koralików z bursztynu. Jako przekładki małe rureczki - Koral. Obwód 50 cm. 85 zł
Galerie zdjęć:



