PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Wiadomości

Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców z Powiatu Tatrzańskiego

Poniedziałek, 15 marca 2010 r.
Autor: AKS

22 marca w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Zakopane odbędzie się bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców z Powiatu Tatrzańskiego "Dotacje unijne dla przedsiębiorstw". Szkolenie dotyczyć będzie możliwości aplikowania o dotacje unijne na realizację inwestycji w przedsiębiorstwach.


Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców z Powiatu Tatrzańskiego - Zakopane, 22 marca 2010r.

Data szkolenia:
22 marca 2010r. - poniedziałek, od godz. 11:00 - 16:00
Miejsce szkolenia:
ZAKOPANE
Sala konferencyjna Urzędu Miasta Zakopane,
ul. Kościuszki 13
34-500 Zakopane
Tematyka:
Dotacje unijne dla przedsiębiorstw.

Szkolenie dotyczyć będzie możliwości aplikowania o dotacje unijne na realizację inwestycji w przedsiębiorstwach.

Spotkanie poprowadzą:
* konsultanci Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości w zakresie dotacji w ramach II Osi Priorytetowej Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013
Działanie 2.1 "Rozwój i podniesienie konkurencyjność przedsiębiorstw" Schemat A "Bezpośrednie wsparcie inwestycji w MŚP" Działanie 2.2 "Wsparcie komercjalizacji badań naukowych "Schemat B "Projekty inwestycyjne przedsiębiorstw z zakresu B+R"

* konsultanci Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. na temat Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
Działanie 1.4-4.1 "Wsparcie na prace badawcze i rozwojowe oraz wdrożenie wyników tych prac "Działanie 4.2 "Stymulowanie działalności B+R przedsiębiorstw oraz wsparcie w zakresie wzornictwa przemysłowego "Działanie 4.4 "Nowe inwestycje o wysokim potencjalne innowacyjnym "Działanie 6.1 "Paszport do eksportu "Działanie 8.1 "Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej "Działanie 8.2 "Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B".

Zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniu organizatorzy proszą o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (link poniżej). W odpowiedzi otrzymają Państwo e-maila z potwierdzeniem zapisu na szkolenie.
http://www.mcp.malopolska.pl/
O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorzy:

Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości;
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.;
Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury;
Janusz Majcher - Burmistrz Miasta Zakopane
Andrzej Pajor - Przewodniczący Komisji Rozwoju, Promocji, Turystyki i Sportu Rady Powiatu Tatrzańskiego

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik "Porzeczki"Naszyjnik "Porzeczki"Naszyjnik z drobnych Korali rekonstruowanych oraz z przekładek - drobniutkich koralików szklanych. Obwód 49,5 cm. Średnica koralików z korala 0,7 i 0,5 cm. Zapięcie...
    65 zł
  • Portfel IIIPortfel IIIPortfel filcowy z haftowanym ludowym motywem. Zamykany na rzep. Środek z białej podszewki.   Szerokość ok. 12 cm Wysokość ok. 12 cm Materiał: Filc Kolor: Biały, czarny
    35 zł
  • Torebka filcowa XVTorebka filcowa XVOkrągła torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki.   Obwód ok. 57 cm Wysokość ok.20 cm Wysokość z...
    60 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.