PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Wiadomości

Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców z Powiatu Tatrzańskiego

Poniedziałek, 15 marca 2010 r.
Autor: AKS

22 marca w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Zakopane odbędzie się bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców z Powiatu Tatrzańskiego "Dotacje unijne dla przedsiębiorstw". Szkolenie dotyczyć będzie możliwości aplikowania o dotacje unijne na realizację inwestycji w przedsiębiorstwach.


Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców z Powiatu Tatrzańskiego - Zakopane, 22 marca 2010r.

Data szkolenia:
22 marca 2010r. - poniedziałek, od godz. 11:00 - 16:00
Miejsce szkolenia:
ZAKOPANE
Sala konferencyjna Urzędu Miasta Zakopane,
ul. Kościuszki 13
34-500 Zakopane
Tematyka:
Dotacje unijne dla przedsiębiorstw.

Szkolenie dotyczyć będzie możliwości aplikowania o dotacje unijne na realizację inwestycji w przedsiębiorstwach.

Spotkanie poprowadzą:
* konsultanci Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości w zakresie dotacji w ramach II Osi Priorytetowej Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013
Działanie 2.1 "Rozwój i podniesienie konkurencyjność przedsiębiorstw" Schemat A "Bezpośrednie wsparcie inwestycji w MŚP" Działanie 2.2 "Wsparcie komercjalizacji badań naukowych "Schemat B "Projekty inwestycyjne przedsiębiorstw z zakresu B+R"

* konsultanci Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. na temat Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
Działanie 1.4-4.1 "Wsparcie na prace badawcze i rozwojowe oraz wdrożenie wyników tych prac "Działanie 4.2 "Stymulowanie działalności B+R przedsiębiorstw oraz wsparcie w zakresie wzornictwa przemysłowego "Działanie 4.4 "Nowe inwestycje o wysokim potencjalne innowacyjnym "Działanie 6.1 "Paszport do eksportu "Działanie 8.1 "Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej "Działanie 8.2 "Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B".

Zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniu organizatorzy proszą o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (link poniżej). W odpowiedzi otrzymają Państwo e-maila z potwierdzeniem zapisu na szkolenie.
http://www.mcp.malopolska.pl/
O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorzy:

Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości;
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.;
Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury;
Janusz Majcher - Burmistrz Miasta Zakopane
Andrzej Pajor - Przewodniczący Komisji Rozwoju, Promocji, Turystyki i Sportu Rady Powiatu Tatrzańskiego

Zobacz w naszym sklepie:
  • Aniołek duży IAniołek duży IAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł
  • Ludowe etui na tablet VILudowe etui na tablet VILudowe etui z ciemno-szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł
  • Saszetka ISaszetka ISaszetka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z brązowej podszewki.   Szerokość ok. 22 cm. Wysokość ok. 18 cm Materiał: Filc...
    50 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.