PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Wiadomości

Zmiany organizacji ruchu!

Poniedziałek, 29 marca 2010 r.
Autor: AKS

W Zakopanem od 12 kwietnia rozpoczynają się remonty dróg, co spowoduje utrudnienia i tymczasowe zmiany w organizacji ruchu. Władze miasta przepraszają mieszkańców Zakopanego i turystów za związane z tym niedogodności, prosząc zarazem o wyrozumiałość i cierpliwość, a także o dostosowanie się do wprowadzonych zmian.


Od 12 kwietnia  do 8 maja  zostaną zamknięte. Aleje 3 Maja Górne.

Od 19 kwietnia do 8 maja  zostanie zamknięta ul. Krupówki od Alej 3 Maja Górnych oraz ul. Zamoyskiego do ul. Makuszyńskiego włącznie ze skrzyżowaniem,

Od 12 kwietnia do 28 czerwca  - ul. Droga na Bystre zamkniecie połówkowe, ruch jednokierunkowy od skrzyżowania z ul. Drogą Do Olczy do Ronda Jana Pawła II.

Na okres od 12 kwietnia do 8 maja  przystanek Aleje 3 Maja Górne zostanie przeniesiony na przystanek Aleje 3 Maja Dolne, natomiast przystanek ul. Zamoyskiego „Watra” zostanie przeniesiony na ul. Piłsudskiego. Komunikacja regularna w kierunku Kuźnic, Olczy i Cyrhli będzie odbywać się ulicami: Kościuszki, Aleje 3 Maja Dolne, Nowotarska, Kasprusie, Orkana, Grunwaldzka, Piłsudskiego i Bronisława Czecha.

Informacje o terminach rozpoczęcia remontów ulic: Aleje 3 Maja Dolne, Droga do Samków, Gimnazjalna, Chałubińskiego, Zamoyskiego i Staszica będą przekazywane na bieżąco.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki"Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki"Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki" Naszyjnik obwód 47 cm. , Bransoletka obwód 17,5 cm. Materiały: Turkus, Jadeit, Metal, elementy posrebrzane. Biżuteria zaprojektowana...
    145 zł
  • Aniołek średni IIAniołek średni IIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    10 zł
  • Bransoletk​a "Porzeczki"Bransoletk​a "Porzeczki"Bransoletka, z koralików z korala fasetowanego, rurek - koral i pastylek - szkło. Plus masa perłowa - zawieszka. Obw 20,5 cm
    70 zł

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.