PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Lipiec 2010 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Zakopane

Wiadomości

Zdrowa krowa do dojenia gotowa

Sobota, 10 lipca 2010 r.
Autor: Czesław Bajer

Zdrowa krowa do dojenia gotowaNiecodzienną atrakcje dla turystów przygotowało Towarzystwo Kontroli Rekordów Niecodziennych z Rabki-Zdroju wraz z Parkiem Rozrywki i Edukacji Rabkoland otóż w piątek 9 lipca w godz. od 11.00-13.00 w Zakopanem na Krupówkach w Redakcji Letniej Gazety Krakowskiej, każdy mógł spróbować swoich sił w dojeniu sztucznej krowy na czas.


Przedstawiciel GK Konrad i Towarzystwa KRN Czesław oraz Erik z Rabkolandu poddali sprawdzianowi chętnych w dojeniu sztucznej krowy na czas 1 minuty oraz bardzo dokładnie ocenili w ml. Zawodnicy przy dużym wsparciu obserwatorów-wczasowiczów ostatkiem sił dociągali wymiona krówki „Robculi” do końca wyznaczonego czasu 60 sekund.
 W miłej zabawie między innymi uczestniczyli : Mirosława z Elbląga, Zdzisław z Iławy, Krzysztof z Sieradza, Adrian z Chorzowa, Jan z Poronina, Jarosław z Zakopanego, Igor z Wrocławia, Adrian z Choszczewa, Michał z Branicy, Arkadiusz z Pszonek, Martin z Garzyna, Denis z Wschowa, Maria i Łukasz z Bydgoszczy, Mirek z Olecka, Kamil z Nowego Targu, z Katowic byli: Dominika, Daniel, Kamil, Izabela, Oliwia, Fabian, Jagna, Patryk, z Grudziądza: Ania, Aneta, Kamil, Karol, Piotr i Stanisław
Najwięcej udoił 2700 ml. Łukasz Kowalski z Bydgoszczy, natomiast wśród kobiet Aneta Stopczyńska z Grudziądza 2300 ml.
Niespodzianką był pan Paweł Mej z Baczków koło Bochni znany jako „bosy biegacz”, który wystąpił również boso ze swoim laptopem i udoił 1800 ml.
„Robcula” była nadzwyczaj spokojna mimo, że 35 ciągnęło ją za cycki w ciągu 2 godzin nie kopnęła nikogo.
Każdy zawodnik otrzymał wydrukowaną pierwszą stronę Gazety Krakowskiej ze swoim zdjęciem podczas akcji dojenia, dyplom dojarza, karnet do bezpłatnego przejazdu na 5 karuzelach w Rabce-Zdroju Rabkolandzie oraz drobne upominki Gazety Krakowskiej i z Rabki-Zdroju.
Fajną zabawę obserwował i brał czynny udział wręczając wyróżnienia dyrektor ds. marketingu GK Rafał Perłowski.
Po takim treningu na X Mistrzostwach Polski w dojeniu sztucznej krowy, które odbędą się w Rabce-Zdroju w dniu 17 lipca br. o wiele będzie łatwiej a może zostanie pobity rekord 3000 ml należący od 2007 roku do Stanisława Budzeń z Łowicza. Do spotkania w Rabce-Zdroju na mistrzostwach.

Zobacz w naszym sklepie:

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.