PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Wiadomości

Jerzy Zacharko będzie kandydował na burmistrza

Czwartek, 23 września 2010 r.
Autor: AKS

Jerzy Zacharko będzie kandydował na burmistrzaW Zakopanem powoli rozpoczyna się kampania przed wyborami samorządowymi, które odbędą się 21 listopada. Jako pierwszy swojego kandydata oficjalnie przedstawił Klub im. Władysława Zamoyskiego. Będzie nim Jerzy Zacharko - obecny radny i wiceburmistrz z poprzedniej kadencji. Komitety wyborcze mogą zgłaszać kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast do 27 października.


Klub im. Władysława Zamoyskiego o wyborze swojego kandydata na funkcję Burmistrza Zakopanego poinformował w oświadczeniu, którego treść publikujemy poniżej:

Oświadczenie

W dniu 21 września odbyło się zebranie Klubu im. Władysława Zamoyskiego.
Dokonano oceny kończącej się kadencji zakopiańskiego samorządu. Zebrani wyrazili zaniepokojenie realną groźbą nadmiernego zadłużania miasta, zastojem w budownictwie mieszkaniowym, brakiem perspektyw dla młodych zakopiańczyków. Główne przyczyny degradacji Zakopanego w obecnej kadencji to chaos organizacyjny, prywata, trwonienie środków publicznych.
Tak dalej być nie może. Zmiany są konieczne.

Na wniosek prezesa Piotra Bąka zebrani jednogłośnie zdecydowali, że kandydatem Klubu im. Władysława Zamoyskiego na funkcję Burmistrza Zakopanego będzie pan Jerzy Zacharko – w kończącej się kadencji szef opozycyjnego klubu radnych.

Droga życiowa naszego kandydata, dotychczasowa praca w samorządzie i znajomość problemów Zakopanego daje gwarancję uczciwego, rzetelnego i kompetentnego zarządzania miastem.

Klub im. Władysława Zamoyskiego zaprasza stowarzyszenia i inne organizacje do wspólnej pracy dla dobra lokalnej społeczności.

Zakopane  21 września 2010 r.

Prezes Klubu
Piotr Bąk

Zobacz w naszym sklepie:
  • Ludowe etui na tablet VILudowe etui na tablet VILudowe etui z ciemno-szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł
  • 9 SIYŁ - KOLĘDY I PASTORAŁKI GÓRALSKIE - album dwupłytowy9 SIYŁ - KOLĘDY I PASTORAŁKI GÓRALSKIE - album dwupłytowyALBUM DWUPŁYTOWY zespołu 9 SIYŁ pt. "Przy betlejemskik horak" zawiera jedną płytę z kolędami i pastorałkami podhalańskimi - ponad 50 minut (w tym krótkie jasełka -...
    32 zł
  • Portfel IPortfel IPortfel filcowy z haftowanym ludowym motywem. Zamykany na rzep. Środek z czarnej podszewki.   Szerokość ok. 13 cm Wysokość ok. 12 cm Materiał: Filc Kolor: Popielaty
    35 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.