PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Wiadomości

Jerzy Zacharko będzie kandydował na burmistrza

Czwartek, 23 września 2010 r.
Autor: AKS

Jerzy Zacharko będzie kandydował na burmistrzaW Zakopanem powoli rozpoczyna się kampania przed wyborami samorządowymi, które odbędą się 21 listopada. Jako pierwszy swojego kandydata oficjalnie przedstawił Klub im. Władysława Zamoyskiego. Będzie nim Jerzy Zacharko - obecny radny i wiceburmistrz z poprzedniej kadencji. Komitety wyborcze mogą zgłaszać kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast do 27 października.


Klub im. Władysława Zamoyskiego o wyborze swojego kandydata na funkcję Burmistrza Zakopanego poinformował w oświadczeniu, którego treść publikujemy poniżej:

Oświadczenie

W dniu 21 września odbyło się zebranie Klubu im. Władysława Zamoyskiego.
Dokonano oceny kończącej się kadencji zakopiańskiego samorządu. Zebrani wyrazili zaniepokojenie realną groźbą nadmiernego zadłużania miasta, zastojem w budownictwie mieszkaniowym, brakiem perspektyw dla młodych zakopiańczyków. Główne przyczyny degradacji Zakopanego w obecnej kadencji to chaos organizacyjny, prywata, trwonienie środków publicznych.
Tak dalej być nie może. Zmiany są konieczne.

Na wniosek prezesa Piotra Bąka zebrani jednogłośnie zdecydowali, że kandydatem Klubu im. Władysława Zamoyskiego na funkcję Burmistrza Zakopanego będzie pan Jerzy Zacharko – w kończącej się kadencji szef opozycyjnego klubu radnych.

Droga życiowa naszego kandydata, dotychczasowa praca w samorządzie i znajomość problemów Zakopanego daje gwarancję uczciwego, rzetelnego i kompetentnego zarządzania miastem.

Klub im. Władysława Zamoyskiego zaprasza stowarzyszenia i inne organizacje do wspólnej pracy dla dobra lokalnej społeczności.

Zakopane  21 września 2010 r.

Prezes Klubu
Piotr Bąk

Zobacz w naszym sklepie:
  • Torebka filcowa XIVTorebka filcowa XIVTorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...
    160 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IMagnes Folk na lodówkę IMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Grafika Folk w ramce VGrafika Folk w ramce VGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.