PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Wiadomości

Zaproszenie na szkolenie "Sposób na stabilność finansową organizacji pozarządowej"

Środa, 1 grudnia 2010 r.
Autor: AKS

Zaproszenie na szkolenie "Sposób na stabilność finansową organizacji pozarządowej"Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. Sposób na stabilność finansową organizacji pozarządowej – działalność odpłatna statutowa i gospodarcza, które odbędzie się 7 grudnia 2010 roku w Zakopanem w godzinach 12.00-19.00.


Szkolenie skierowane jest do:

 • przedstawicieli organizacji pozarządowych nieprowadzących działalności gospodarczej z terenów powiatów tatrzańskiego, nowotarskiego i suskiego
 • osób fizycznych, w tym studentów/studentek i osób bezrobotnych chcących założyć organizację pozarządową, mieszkających na terenie powiatu tatrzańskiego, nowotarskiego i suskiego.

Jeśli…..

 • chcesz poznać możliwości budowania stabilności finansowej przez organizacje pozarządowe
 • chcesz usprawnić zarządzanie finansami w Twojej organizacji
 • Twoja organizacja chce rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej….

Zgłoś się do Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzonego przez Fundację BIS!

Dowiesz się między innymi:

 • Jak zarządzać finansami organizacji?
 • Czy i kiedy warto prowadzić odpłatną działalność statutową?
 • Jakie korzyści i zobowiązania niesie ze sobą prowadzenie działalności gospodarczej przez organizacje pozarządowe?
 • Jakie podstawowe dokumenty finansowe powinna posiadać każda organizacja?

Uzupełniony formularz zgłoszenia można dostarczyć do biura projektu osobiście, pocztą tradycyjną lub mailowo na adres mowes.zakopane@bis-krakow.pl do 3 grudnia 2010 roku. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Szkolenie poprowadzi Pani Anna Mazgaj – księgowa Fundacji BIS oraz kilku innych organizacji pozarządowych. Doskonale zna specyfiką działalności Trzeciego Sektora, od października 2005 r. zajmuje się konsultacjami dla NGOs, prowadzi szkolenia nt. zasad w księgowości NGO i rozliczania projektów.

Szkolenie organizowane jest w ramach Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej działającego w powiatach tatrzańskim, nowotarskim i suskim.

Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej
prowadzony przez Fundację BIS

Zakopane 34-500, ul. Kasprusie 35a
Pokój 123, I piętro
poniedziałek-piątek 9.00-14.00
mowes.zakopane@bis-krakow.pl
Tel. 530 962 517

Więcej informacji oraz formularz zgłoszenia na www.mowes.pl

Zobacz w naszym sklepie:
 • Magnes Folk na lodówkę IXMagnes Folk na lodówkę IXMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
  7 zł
 • 9 SIYŁ - KOLĘDY I PASTORAŁKI GÓRALSKIE - album dwupłytowy9 SIYŁ - KOLĘDY I PASTORAŁKI GÓRALSKIE - album dwupłytowyALBUM DWUPŁYTOWY zespołu 9 SIYŁ pt. "Przy betlejemskik horak" zawiera jedną płytę z kolędami i pastorałkami podhalańskimi - ponad 50 minut (w tym krótkie jasełka -...
  32 zł
 • Sakiewka IIISakiewka IIISakiewka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na rzep. Szerokość ok. 10 cm Wysokość ok. 17 cm Długość ze sznurkiem ok. 50 cm Materiał: Filc Kolor: Popielaty
  40 zł

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.