PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Wiadomości

Konkurs fotografii geologicznej „Zapisane w skale”

Czwartek, 7 lipca 2011 r.
Autor: AKS

Konkurs fotografii geologicznej „Zapisane w skale”Tatrzański Park Narodowy wraz z Instytutem Nauk Geologicznych UJ serdecznie zapraszają do udziału w konkursie fotografii geologicznej „Zapisane w skale”. Konkurs, będący imprezą towarzyszącą Tatrzańskim Warsztatom Geologicznym, skierowany jest do wszystkich miłośników fotografii oraz przyrody nieożywionej Tatr, zarówno amatorów jak i zawodowców. Wakacje to doskonały czas do uchwycenia piękna tatrzańskiej skały, zarówno w skali makro jak i mikro.


Mile widziany jest pejzaż geologiczny, którego interpretacja zależy od autora (od poszarpanych granitowych turni poprzez zdjęcia jaskiniowe). Wszelkie niezbędne informacje oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej www.warsztaty-zakopane.pl w zakładce „Imprezy towarzyszące – Konkurs fotograficzny”. Sponsorem nagród pieniężnych w konkursie jest Burmistrz Miasta Zakopane. Dodatkowo czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Termin nadsyłania prac to 30 września 2011 r.

Szczegóły konkursu w zamieszczonym regulaminie: Regulamin konkursu fotograficznego TWG.pdf

Zobacz w naszym sklepie:

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.