PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Luty 2012 1234567891011121314151617181920212223242526272829 »

Zakopane

Wiadomości

Zakończyła się sesja egzaminacyjna na Wydziale Zamiejscowym TiR PWSOŚ

Wtorek, 14 lutego 2012 r.
Autor: AKS

Zakończyła się sesja egzaminacyjna na Wydziale Zamiejscowym TiR PWSOŚ11 lutego zakończyła się sesja egzaminacyjna wieńcząca pierwszy semestr Turystyki i Rekreacji na Wydziale Zamiejscowym TiR Prywatnej Wyższej Szkoły Ochrony Środowiska. - Wszyscy nasi studenci zaliczyli zajęcia i pozytywnie zdali egzaminy. Nasi studenci poradzili sobie z nauką znakomicie i wykazali się wysokim poziomem wiedzy, co podkreślali wykładowcy. Obecnie trwa przerwa semestralna, a drugi semestr zaczyna się już na początku marca - wyjaśnia Dziekan Wydziału Marek Kot.


Wydział Zamiejscowy Turystyki i Rekreacji w Zakopanem jest najmłodszą jednostką organizacyjną Prywatnej Wyższej Szkoły Ochrony Środowiska w Radomiu. Został powołany w 2010 roku na podstawie Decyzji Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 27.10.2010 roku (MNiSW: DNS-WUN-6021-1985-2/EK/10).

Wydział ma uprawnienia do kształcenia na studiach I-go stopnia w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym na kierunku turystyka i rekreacja oraz na studiach podyplomowych.

Wydział Zamiejscowy wspiera PWSOŚ w jej dążeniach do umożliwienia wszystkim potencjalnym kandydatom studiowania w Zakopanem, prowadzi również dla PWSOŚ rekrutację na wszystkie kierunki studiów, na których kształci uczelnia.

Szkoła gwarantuje wysoką jakość kształcenia i możliwość dobrego przygotowania się do dojrzałego życia zawodowego. Zapewnia wszelkiego rodzaju pomoc stypendialną.

Zajęcia odbywają się w: Zespole Szkół Hotelarsko – Turystycznych Im. Władysława Zamoyskiego 34-500 Zakopane Ul. Partyzantów 1/5 oraz budynkach TPN-u.

Więcej informacji na stronie PWSOŚ: http://www.studia.zakopane.pwsos.pl/

Zobacz w naszym sklepie:
  • Nuty spod Hól - Kapela ZokopianyNuty spod Hól - Kapela ZokopianyTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu kapeli Zakopiany. Na płycie CD AUDIO występują:  Jan Karpiel Bułecka, Stanisław Michałczak, Andrzej Dziubas, Henryk Krzeptowski...
    30 zł
  • 100-lecie LO im. O. Balzera w Zakopanem100-lecie LO im. O. Balzera w ZakopanemDwupłytowy album DVD zawierający relacje wideo z obchodów 100-lecie Liceum Ogólnokształcącego  im. O. Balzera w Zakopanem. Pierwsza płyta zawiera reportaż (30 min.) ze...
    25 zł
  • Sakiewka IISakiewka IISakiewka filcowa z naszytym ludowym motywem. Zamykana na rzep.   Szerokość ok. 11 cm Wysokość ok. 17 cm Długość ze sznurkiem ok. 58 cm Materiał: Filc Kolor: Kremowy
    40 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.