PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Wiadomości

Szlachetna Paczka i Flash Mob Dance

Środa, 21 listopada 2012 r.
Autor: AKS

fot. Mateusz KiszelaTakiego wydarzenia w Zakopanem dawno nie było. W sobotnie popołudnie 17 listopada 2012 wolontariusze Szlachetnej Paczki zorganizowali nietypową akcję na Krupówkach tzw. Flash Mob Dance. Kilkadziesiąt osób wspólnie zatańczyło na środku zakopiańskiego deptaka z okazji otwarcia bazy rodzin na stronie www.szlachetnapaczka.pl.


Każdy mógł przyłączyć się do tańca i wspólnie trochę poruszać się na świeżym powietrzu. Układ taneczny został ułożony przez zakopiańską instruktorkę tańca Zumby - Ewelinę Dudę – Zwijacz. 

Wolontariusze SP i pomysłodawcy tego wydarzenia Michał Topór Futer oraz Łukasz Dorula informują, że od tego dnia każda osoba może wybrać potrzebującą rodzinę i przygotować dla niej „paczkę”, która będzie zawierała rzeczy, które naprawdę potrzebuje rodzina znajdująca się w bazie na wskazanej stronie.

Każdy może wybrać rodzinę, której chce pomoc, a następnie sam lub wspólnie ze swoimi znajomymi przygotować rzeczy, które są potrzebne danej rodzinie i zrobić z nich „świąteczną paczkę”. Tak przygotowany pakunek należy dostarczyć w dniach 8 lub 9 grudnia, „paczki” będzie można przekazać do magazynu Szlachetnej Paczki w Zakopanem w Gimnazjum nr 1 na ulicy Nowotarskiej. Stamtąd wolontariusze osobiście będą rozwozić paczki do wskazanych rodzin.

- Sprawmy, aby nadchodzące święta były radośniejsze dla wielu potrzebujących rodzin pod Tatrami - zachęcają Wolontariusz Szlachetnej Paczki z Zakopanego i okolic.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Spinka góralska VIIISpinka góralska VIIIMetalowa, mała spinka góralska w kolorze srebrnym z wizerunkiem Szarotki w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 5 cm, długość (z przekolacem) 14,5 cm.
    140 zł
  • Ludowe etui na tablet IILudowe etui na tablet IILudowe etui z czarnego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł
  • Aniołek duży IIIAniołek duży IIIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł

Galerie zdjęć:

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.