Zakopane
Wiadomości
Wizyta w Sanktuarium MB Objawiającej Cudowny Medalik
Środa, 14 sierpnia 2013 r.
Autor: Maciej Stasiński
Autor: Maciej Stasiński
10 sierpnia 2013 na Olczy w Zakopanem, w Sanktuarium Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli m.in. posłowie: Anna Paluch, Adam Kwiatkowski, prof. Piotr Gliński, Andrzej Gędłek – prezes Związku Podhalan Ameryki Północnej, Maciej Motor Grelok - prezes Zarządu Głównego Związku Podhalan, Jerzy Zacharko przewodniczący Rady Miasta Zakopane, Jan Piczura – przewodniczący PiS w powiecie tatrzańskim. Gości pod Sanktuarium oprowadzał Ks. Jan Szwaikowski. Pod pomnikiem upamiętniającym ofiary katastrofy smoleńskiej delegacje złożyły wiązanki kwiatów. W serwisie Watra zapraszamy do obejrzenia foto-relacji przygotowanej przez Annę Zalińską.
Zobacz w naszym sklepie:
- Torebka filcowa II
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki z kieszenią boczną i smyczą. UWAGA -...160 zł - Wisiorek "Sopel"
Wisiorek z kwarcem pokrytym tytanem. Obw. 60 cm. Dł. zawieszki 3,5 cm. 60 zł - Sakiewka IV
Sakiewka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na rzep. Szerokość ok. 9 cm Wysokość ok. 14 cm Długość ze sznurkiem ok. 49 cm Materiał: Filc Kolor: Kremowy 40 zł
Galerie zdjęć:
Wizyta w Sanktuarium MB Objawiającej Cudowny MedalikAutor zdjęć: Anna Zalińskaobejrzyj galerię
Liczba zdjęć: 98



