PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Wiadomości

Przyjazna Gmina Zakopane

Niedziela, 15 czerwca 2014 r.
Autor: Szymon Zatorski UMZ

Przyjazna Gmina ZakopaneSpecjalne wyróżnienie w programie „Forum Biznesu” w Dzienniku Gazecie Prawnej dla Zakopanego. Zakopane otrzymało specjalne wyróżnienia w Programie „Przyjazna Gmina”. Nagrody w konkursie skierowanym do jednostek samorządu terytorialnego, co roku przyznaje redakcja „Forum Biznesu” w Dzienniku Gazecie Prawnej. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem obejmuje Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. Pamiątkową statuetkę odebrał burmistrz Janusz Majcher.


Redakcja „Forum Biznesu” przedsięwzięcie realizuje po raz szósty. Poprzez ten projekt pokazywane są najlepsze i najaktywniejsze gminy w Polsce, niezależnie od tego czy są one niedużymi miejscowościami wiejskimi czy miastami liczącymi kilkadziesiąt lub kilkaset tysięcy mieszkańców. Projekt wskazuje również aktualne kierunki rozwoju polskich samorządów oraz promuje najlepsze gminy. Zwraca również uwagę na nowoczesne rozwiązania jakie gminy wprowadziły bądź wprowadzą by podnieść poziom życia mieszkańców.

– Bardzo cieszę się z tego wyróżnienia. Dostrzeżone i nagrodzone zostały nasze działania mające uczynić z Zakopanego miasto przyjazne zarówno dla mieszkańców, jak i turystów – cieszy się burmistrz Janusz Majcher. - Dużo udało nam się zrobić, ale zdajemy sobie sprawę, że ciągle możemy jeszcze wiele zdziałać. Ta nagroda, jak i niedawne wyróżnienia w konkursie „Polska pięknieje” dla zrewitalizowanego Parku Miejskiego i przebudowanego Placu Niepodległości oraz kolejna pierwsza nagroda dla zakopiańskiego sportu młodzieżowego, wręczona przez ministra sportu i turystyki Andrzeja Biernata są dla nas potwierdzeniem, że w naszych działaniach wytyczyliśmy sobie właściwą drogę i konsekwentnie powinniśmy nią podążać.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Korale folkowe IKorale folkowe IKorale folkowe wykonane z zielonego tybetu i żółtej włóczki. Zawiązywane. Długość całości 106 cm.
    70 zł
  • Ludowe etui na tablet VLudowe etui na tablet VLudowe etui z szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł
  • Grafika Folk w ramce XGrafika Folk w ramce XGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.