PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Wiadomości

KONKURS FOTOGRAFICZNY "TATRZAŃSKA JESIEŃ 2016"

Piątek, 14 października 2016 r.
Autor: Dominika Gąsienica - Roj

KONKURS FOTOGRAFICZNY "TATRZAŃSKA JESIEŃ 2016"Konkurs Fotograficzny „Tatrzańska Jesień” to cykliczne wydarzenie, którego celem jest podzielenie się wyjątkowymi chwilami uchwyconymi w obiektywie – odkryjmy w sobie talent, patrzmy wrażliwym okiem na barwy tatrzańskiej jesieni, weźmy udział w konkursie.


Zadaniem uczestników konkursu jest zauważenie piękna i majestatu przyrody tatrzańskiej, bogactwa jej form i zjawisk urozmaiconym jesiennym  światłem.
 
W kadrze można  bowiem zatrzymać ulotne chwile szczęścia, warte zapamiętania momenty, magię uczuć…..
Wszystko to  zaczarowane w artystycznym bezruchu jest na fotografii  niepowtarzalne i ponadczasowe.
 
Nadesłane prace obok których nie, można przejść obojętnie skłaniają do refleksji oceniające przez  jury, składające się z wybitnych fotografików oraz osób nie związanych profesjonalnie z tą dziedziną, ale patrzących na otaczający nas świat poprzez pryzmat swojej wrażliwości.
Jak co roku fundatorem  specjalnej nagrody za zdjęcie  podkreślające jego literacką formę jest Bożena Gąsienica, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem. Ponadto, po każdej edycji konkursu organizowana jest wystawa.
 
Każdy kto chce podzielić się wyjątkowymi chwilami uchwyconymi w obiektywie aparatu i zarazić górską pasją innych, ma teraz ku temu okazję!
W Konkursie mogą wziąść udział prace autorów profesjonalnych i amatorów z kraju i za granicy.
 
Prace należy przesyłać na adres:
Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury
ul. Tetmajera 24
34 – 500 Zakopane.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w regulaminie konkursu.

POBIERZ REGULAMIN KONKURSU  
PRACĘ MOŻNA NADSYŁAĆ W TERMINIE  od  23 WRZEŚNIA 2016  r. do  30 PAŹDZIERNIKA  2016 r
 
Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym na naszej stronie www.tatry.pl
 
 
Spotkajmy się na XVIII Edycji Konkursu Fotograficznego "Tatrzańska Jesień 2016".

 

Zobacz w naszym sklepie:
  • Grafika Folk w ramce IXGrafika Folk w ramce IXGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł
  • Aniołek duży IIIAniołek duży IIIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł
  • Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona" Obwód 21 cm. Materiały: Szkło i srebro. Zapięcie szufladkowe. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    55 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.