PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Grudzień 2016 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Zakopane

Wiadomości

Odszedł Maciej Rojowski

Czwartek, 8 grudnia 2016 r.
Autor: Piotr Kyc

Odszedł Maciej RojowskiMaciej Rojowski urodził się 13.01.1951 roku w Krakowie. Ukończył Szkołę Podstawową nr 3 i Liceum Ogólnokształcące im. O. Balzera w Zakopanem oraz studia na WSWF w Krakowie. Pracował jako instruktor rehabilitacji w KBK w Zakopanem oraz jako nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 3. Pełnił funkcję sztygara oddziału rehabilitacyjnego i kierownika działu socjalnego w Rybnickiej Spółce Węglowej KWK „ Marcel”. Pracował również w firmach PPUH BOHEX i POLSTONE w Krakowie . Był nauczycielem w ZSZ Ministerstwa Górnictwa i trenerem w ZSS im. Komisji Edukacji Narodowej w Radlinie , w SZS „Śląski” w Katowicach oraz w Klubie Sportowym „Górnik Radlin” . Udzielał się społecznie na niwie sportowej. Był prezesem Klubu Sportowego Górnik Radlin – sekcji pływackiej, członkiem zarządu Okręgowego Związku Pływackiego w Katowicach. Od listopada 2013 roku pełnił funkcję prezesa Stowarzyszenia Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego im. Oswalda Balzera w Zakopanem . Zmarł 06. 12 .2016 w Wodzisławiu Śląskim w wieku 65 lat. Wraz z Jego odejściem utraciliśmy wspaniałego, życzliwego Kolegę, pełnego energii i planów Prezesa. Cześć Jego Pamięci.


Msza św. żałobna zostanie odprawiona w dniu 10 grudnia o godz.10.30 w kościele WNMP w Wodzisławiu Śląskim, ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Komunalnym w Wodzisławiu Śląskim.

 

Zobacz w naszym sklepie:
  • SAGA - Trebunie TutkiSAGA - Trebunie TutkiTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują:  Władysław Trebunia-Tutka, Stanisław Trebunia-Tutka , Henryk Trebunia-Tutka...
    25 zł
  • Aniołek mały IIIAniołek mały IIIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 7 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    8 zł
  • Komplet "Droga Mleczna"Komplet "Droga Mleczna"Elegancki komplet, naszyjnik z wisiorkiem, kolczyki oraz bransoletka. Nadaje się do na wieczór, do sukienki, do białej, czarnej bluzki. Może być kompletem ślubnym...
    260 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.