PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Grudzień 2016 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Zakopane

Wiadomości

Koncert Sylwestrowy tuż, tuż !

Piątek, 30 grudnia 2016 r.
Autor: Piotr Kyc

Koncert Sylwestrowy tuż, tuż !Scena na zakopiańskiej Równi Krupowej jest już gotowa. Od dwóch dni trwają próby artystów. Zakopane czeka na gości.


Informacja organizatorów:

 

W dniu 31 grudnia 2016 r. w godz. 19.00 – 03.00 na Dolnej Równi Krupowej zorganizowana zostanie impreza masowa „Sylwester z Dwójką”. Jej uczestników prosimy o zapoznanie się z informacjami organizacyjnymi dotyczącymi transportu, parkingów na terenie miasta oraz bezpieczeństwa:

 1. Osoby przyjeżdżające do Zakopanego na „Sylwestra z Dwójką” proszone są o umieszczenie za przednią szybą samochodu białej kartki papieru formatu A4. Ułatwi to Policji i służbom porządkowym kierowanie ich na wyznaczone parkingi.

 2. Wyznaczone parkingi udostępniane będą odpłatnie w pierwszej kolejności dla uczestników imprezy, których samochody oznaczone zostaną kartką papieru A4. Są to parkingi przy ulicach: Bronisława Czecha, Piłsudskiego, Witkiewicza, Tetmajera, Al. 3 Maja górne, Zaruskiego, Zborowskiego, Gimnazjalna, Kościuszki, Sienkiewicza górna, Jagiellońska.

 3. Dla osób wyjeżdżających z Zakopanego bezpośrednio po imprezie PKP Intercity uruchomiło dwa dodatkowe pociągi: o godz. 3:00 do Krakowa (przyjazd o godz. 6:01) oraz o godz. 3:37 przez Kraków (przyjazd o godz. 06:53) do Warszawy (przyjazd o godz. 10:06).

 4. Organizatorzy zachęcają wszystkich przyjeżdżających i wyjeżdżających z Zakopanego do korzystania z alternatywnych dróg dojazdowych i wyjazdowych, np. przez Czarny Dunajec lub Bukowinę Tatrzańską.

 5. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Wejście na teren imprezy będzie możliwe od godz. 18.30 przez bramy zaznaczone na planie graficznym.

 6. Organizatorzy informują uczestników, że ze względów bezpieczeństwa zabrania się wnoszenia na teren imprezy alkoholu, materiałów pirotechnicznych i innych niebezpiecznych przedmiotów. Zwracają się także z prośbą, by w celu uniknięcia nieszczęśliwych wypadków sztucznych ogni nie wnosić i nie odpalać także na całej Równi Krupowej w pobliżu terenu imprezy masowej.

 7. Organizatorzy proszą o zapoznanie się z Regulaminem Imprezy Masowej dostępnym na stronach internetowych Urzędu Miasta Zakopane oraz przed wejściami na teren imprezy.

 8. Bieżące komunikaty dot. bezpieczeństwa przekazywać będzie zakopiańska Policja za pośrednictwem strony internetowej http://zakopane.policja.gov.pl/ oraz portalu społecznościowego Facebook. 

Zobacz w naszym sklepie:
 • Portfel IIIPortfel IIIPortfel filcowy z haftowanym ludowym motywem. Zamykany na rzep. Środek z białej podszewki.   Szerokość ok. 12 cm Wysokość ok. 12 cm Materiał: Filc Kolor: Biały, czarny
  35 zł
 • „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu”„Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu”Płyta DVD zawiera widowisko „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu” (2 godz. 23 min.) zarejestrowane podczas premiery w 2011 roku w Zakopanem, w kinie Sokół (AKT I i IV)...
  45 zł
 • Korale folkowe IKorale folkowe IKorale folkowe wykonane z zielonego tybetu i żółtej włóczki. Zawiązywane. Długość całości 106 cm.
  70 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.