PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Lipiec 2017 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Zakopane

Wiadomości

Ngrody dla najlepszych...

Środa, 5 lipca 2017 r.
Autor: Zofia Król-Łęgowska

Ngrody dla najlepszych...Zarząd Powiatu Tatrzańskiego po raz kolejny przyznał nagrody dla uczniów szkół prowadzonych przez Powiat Tatrzański za sukcesy na olimpiadach i konkursach przedmiotowych w roku szkolnym 2016/2017. Podczas Sesji Rady Powiatu Tatrzańskiego w dniu 29 czerwca br. Przewodniczący Rady Powiatu Tatrzańskiego Edward Tybor oraz Starosta Tatrzański Piotr Bąk wręczyli nagrody uczniom oraz podziękowania nauczycielom, którzy przyczynili się do ich sukcesów.


Wyróżnieni zostali następujący uczniowie i nauczyciele I Liceum Ogólnokształcącego i Gimnazjum  w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zakopanem:
Małgorzata Orawiec laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego uczennica klasy II Gimnazjum w ZSO w Zakopanem. Nauczycielem, który przygotowywał do konkursu jest Pani Wioletta Szymańska.
Andrzej Pietraszkiewicz laureat Małopolskiego Konkursu Chemicznego uczeń klasy III Gimnazjum w ZSO w Zakopanem. Nauczycielem, który przygotowywał do konkursu jest Pani Danuta Rafałko - Barnowska.
Katarzyna Chowaniec laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego uczennica klasy III Gimnazjum w ZSO w Zakopanem.
Wiktoria Serafin laureatka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej organizowanego przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie uczennica klasy II I Liceum Ogólnokształcącego im. Oswalda Balzera w Zakopanem. Nauczycielem, który przygotowywał do konkursu jest Pani Danuta Rafałko-Barnowska.
Dominik Rafacz laureat Olimpiady o diamentowy Indeks AGH oraz laureat I miejsca Konkursu Politechniki Warszawskiej - konkursów z zakresu matematyki – uczeń klasy III I Liceum Ogólnokształcącego im. Oswalda Balzera w Zakopanem. Nauczycielem, który przygotowywał do konkursu jest Pani Dorota Siwik – Górecka.
Maja Smereczyńska laureatka VII Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów – olimpiady ogólnopolskiej – uczennica III klasy Gimnazjum w ZSO. Nauczycielem, który przygotowywał do konkursu jest Pani Małgorzata Gładoch.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zobacz w naszym sklepie:
  • Torebka filcowa XVTorebka filcowa XVOkrągła torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki.   Obwód ok. 57 cm Wysokość ok.20 cm Wysokość z...
    60 zł
  • Sakiewka IIISakiewka IIISakiewka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na rzep. Szerokość ok. 10 cm Wysokość ok. 17 cm Długość ze sznurkiem ok. 50 cm Materiał: Filc Kolor: Popielaty
    40 zł
  • Słownik biograficzny "Podhalanie" tom IISłownik biograficzny "Podhalanie" tom IILudzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - kilkaset osób znalazło się w tomie II Słownika biograficznego "Podhalanie". Słownik biograficzny...
    70 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.