PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Wrzesień 2017 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Zakopane

Wiadomości

Budżet Obywatelski Małopolski - głosuj na PEŁNOSPRAWNI PRZEZ SPORT

Środa, 27 września 2017 r.
Autor: Fundacja HANDICAP Zakopane

Budżet Obywatelski Małopolski - głosuj na PEŁNOSPRAWNI PRZEZ SPORTOd 25.09. 2017 przez dwa tygodnie trwa głosowanie na zadania Budżetu Obywatelskiego Małopolski na rok 2018. Fundacja HANDICAP Zakopane złożyła projekt pt. " PEŁNOSPRAWNI PRZEZ SPORT 2018" i prosi o Wasze głosy. Nasz projekt polega na kontynuacji działań w zakresie aktywizacji sportowej i integracji sportowców z niepełnosprawnością z całego Podhala. Mamy już piękne rezultaty naszej ponad 3-letniej działalności: ponad 100 naszych Podopiecznych regularnie podejmuje trening wbrew swojej niepełnosprawności, oraz uczestniczy w zawodach i imprezach sportowych.


Mamy też imponujące wyniki sportowe, m.in. 2 medale naszego Sportowca Antosia Wierciocha na Światowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych 2017, oraz 6 medali w Narciarskich Mistrzostwach Polski SPRAWNI RAZEM 2017.

Prosimy, wspieracie naszych Sportowców, i zagłosujcie na nasz projekt!!! Głosować można internetowo lub na drukach.

Link do głosowania: https://www.bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie

Aby oddać głos należy wypełnić krótki formularz osobowy, następnie wybrać nasz projekt " POD14 - PEŁNOSPRAWNI PRZEZ SPORT 2018 - całoroczne treningi sportowe dla osób z niepełnosprawnością" i wysłać głos. Druki można składać w Urzędzie Miasta Zakopane w specjalnie oznaczonej urnie BO Małopolski. W głosowaniu można oddać głos tylko jeden raz na 1 zadanie (na druku lub przez internet). Głosować mogą mieszkańcy powiatów: tatrzański, nowotarski, suski, wadowicki, myślenicki od 17 roku życia.

Prosimy, namówcie do głosowania Waszych Przyjaciół, Rodzinę, Kolegów, Sąsiadów. Wasze głosy są bezcenne. Projekt, który uzyska najwięcej głosów przejdzie do realizacji. W IMIENIU NASZYCH SPORTOWCÓW SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE, WASZĄ WRAŻLIWOŚĆ I SERCE!

Zobacz w naszym sklepie:
  • Bransoletka PurpurosaBransoletka PurpurosaBransoletka Purpurosa Obw. - 19 cm. Materiały: Jadeit, Marmur (kula), Piryt, Onyks, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    65 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IIIMagnes Folk na lodówkę IIIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Aniołek duży IIIAniołek duży IIIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.