PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Styczeń 2018 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Zakopane

Wiadomości

Opłatek Zarządu Głównego Związku Podhalan

Sobota, 6 stycznia 2018 r.
Autor: Paweł Murzyn

Opłatek Zarządu Głównego Związku Podhalan6 stycznia 2018 odbył się opłatek Zarządu Głównego Związku Podhalan, którego gospodarzem był Oddział Krzeptówki. Uroczystości rozpoczęła Msza Święta koncelebrowana pod przewodnictwem księdza biskupa Damiana Muskusa wraz z księżmi Pallotynami z kustoszem Marianem Muchą oraz kapelanami Związku Podhalan na czele z księdzem Władysławem Zązlem. Na uroczystość przybyły wszystkie Oddziały Związku Podhalan w Polsce, przedstawiciele parlamentu, władz wojewódzkich, powiatowych i gminnych. W opłatku wzięły również udział delegacje Związku Podhalan z Austrii oraz delegacja powiatu kartuskiego ze starostą Janiną Kwiecień. Po mszy świętej odbył się koncert zespołu „Dziewięćsił“. Nastepnie uczestnicy spotkali się w karczmie HOLNY, gdzie wspólnie połamali się opłatkiem. W Serwisie Watra obszerna foto-relacja przygotowana przez Pawła Murzyna.


Zobacz w naszym sklepie:
  • Spinka góralska XVSpinka góralska XVMetalowa spinka góralska w kolorze srebrnym z wizerunkiem jelonka w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7 cm, długość (z przekolacem) 19,5 cm.
    180 zł
  • Grafika Folk w ramce IIIGrafika Folk w ramce IIIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł
  • Grafika Folk w ramce VGrafika Folk w ramce VGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.