PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Marzec 2018 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Zakopane

Wiadomości

Grzegorz Worwa nowym Komendantem Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej

Sobota, 10 marca 2018 r.
Autor: Piotr Korczak

Grzegorz Worwa nowym Komendantem Powiatowym Państwowej Straży PożarnejW dniu 9 marca 2018 roku, na terenie Komendy Powiatowej PSP w Zakopanem zorganizowano uroczysty apel. W obecności zaproszonych gości, Małopolski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Stanisław Nowak wręczył mł. bryg. Grzegorzowi Worwie akt powołania na stanowisko Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zakopanem.


Jak podkreślił komendant Nowak, stanowisko to jest związane z dużą odpowiedzialnością. Dodał również, że wiedza i doświadczenie komendanta, a także wsparcie ze strony kadry zakopiańskiej komendy oraz przychylność samorządów dają gwarancję utrzymania wysokiego poziomu bezpieczeństwa na terenie powiatu tatrzańskiego. Fakt, iż służba nowego Komendanta w Państwowej Straży Pożarnej od samego początku związana jest z powiatem tatrzańskim, a co za tym idzie doskonała znajomość chronionego terenu i potencjału ratowniczego, stanowią dodatkowy, niezmiernie ważny argument uzasadniający podjętą decyzję o awansie. 

Wśród osób składających gratulacje komendantowi zakopiańskiej PSP byli posłowie na Sejm RP Anna Paluch oraz Edward Siarka przedstawiciele władz samorządowych na czele ze Wicestarostą Tatrzańskim Jerzym Zacharko oraz Burmistrzem Miasta Zakopane Leszkiem Dolulą, druhowie Prezesi Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu tatrzańskiego, a także kierownicy innych służb. 

Tekst: PSP Zakopane

Zobacz w naszym sklepie:
  • SAGA - Trebunie TutkiSAGA - Trebunie TutkiTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują:  Władysław Trebunia-Tutka, Stanisław Trebunia-Tutka , Henryk Trebunia-Tutka...
    25 zł
  • Komplet "Droga Mleczna"Komplet "Droga Mleczna"Elegancki komplet, naszyjnik z wisiorkiem, kolczyki oraz bransoletka. Nadaje się do na wieczór, do sukienki, do białej, czarnej bluzki. Może być kompletem ślubnym...
    260 zł
  • Okładka na zeszyt IIIOkładka na zeszyt IIILudowe okładka na zeszyt (A5) z jasno szarego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość...
    30 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.