PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Maj 2018 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Zakopane

Wiadomości

Zakopane wprowadza Ogólnopolską Kartę Seniora

Środa, 16 maja 2018 r.
Autor: Agata Pacelt-Mikler UMZ

Zakopane wprowadza Ogólnopolską Kartę Seniora14 maja 2018 odbyło się w Urzędzie Miasta Zakopane spotkanie robocze dotyczące wprowadzenia w Gminie Miasta Zakopane OGÓLNOPOLSKIEJ KARTY SENIORA (OKS). W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele stowarzyszenia MANKO, które jest pomysłodawcą akcji oraz wydawcą ogólnopolskiego periodyku „Głos Seniora”, Pani Wiceburmistrz Agnieszka Nowak-Gąsienica oraz Pani Renata Zielińska Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Zakopane.


Spotkanie miało na celu omówienie szczegółów inauguracji OKS w naszym mieście.

Uroczyste podpisanie Porozumienia, a co za tym idzie wprowadzenie OGÓLNOPOLSKIEJ KARTY SENIORA w Gminie Miasta Zakopane odbędzie się dnia 1 czerwca 2018 roku w muszli koncertowej w Parku Miejskim.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby powyżej 60 roku życia na to wydarzenie. Już tego samego dnia po podpisaniu Porozumienia będzie można wyrobić sobie OGÓLNOPOLSKĄ KARTĘ SENIORA na stoisku Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia. W późniejszym terminie będzie możliwość wyrobienia Karty w Urzędzie Miasta Zakopane pok. 13.

Do programu OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA może przystąpić osoba fizyczna powyżej 60 roku życia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych. Aby przystąpić do programu będzie trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy Uczestnika. OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA” upoważnia uczestnika programu do promocji wskazanych przez organizatora programu ( Stowarzyszenie MANKO). Baza firm honorujących Kartę Seniora dostępna jest pod adresem www.glosseniora.pl.

Serdecznie zapraszamy również wszystkich przedsiębiorców z terenu naszej Gminy, którzy zainteresowani są przystąpieniem do projektu. Pakiet podstawowy dla przedsiębiorców z Gminy partnerskiej jest darmowy. W jego ramach otrzymają oni:
- certyfikat przystąpienia do programu;
- naklejki na witrynę informujące o honorowaniu OKS;
- wpisanie partnera na listę firm honorujących OKS dostępnej na www.glossenior.pl;
- umiejscowienie firmy na ogólnopolskiej mapie firm honorujących OKS;
- informacja o przystąpieniu firmy do programu na stronie www.glosseniora.pl w artykule dotyczącym Partnerstwa Gminy Miasta Zakopane.

Rodzaj oraz wysokość zniżek jest ustalana przez przystępującego do programu przedsiębiorcę. Wszelkie informację można uzyskać w Wydziale Spraw Społecznych i Zdrowia UM Zakopane pok.13 oraz w dniu inauguracji w Parku Miejskim na stoisku WSSiZ.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Ludowe etui na tablet VLudowe etui na tablet VLudowe etui z szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł
  • Obraz olejny Folk IVObraz olejny Folk IVObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz...
    300 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IMagnes Folk na lodówkę IMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.