PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Listopad 2020 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Zakopane

Wiadomości

Uczestniczki Inkubatora Inicjatyw szyją maseczki dla osób potrzebujących

Wtorek, 17 listopada 2020 r.
Autor: Adam Zaleski

Uczestniczki Inkubatora Inicjatyw szyją maseczki dla osób potrzebującychPandemia nie odpuszcza, w dalszym ciągu są osoby i instytucje potrzebujące maseczek w codziennym funkcjonowaniu. Zapotrzebowanie takie zgłasza między innymi Warsztat Terapii Zajęciowej w Zakopanem. Stanisława Łukaszczyk i Ewa Staszel–Krupa uczestniczki Inkubatora Inicjatyw postanowiły wyjść naprzeciw tym potrzebom i w ramach projektu Inkubatora przygotowują 1000 sztuk maseczek.


Materiały zostały zakupione ze środków projektu, potrzebne są jednak dodatkowe ręce do pracy żeby szybko i sprawnie uszyć maseczki. Panie zapraszają osoby, które mogą i chcą pomóc przygotować choćby niewielką ilość, część maseczek już szyją wolontariusze w Zębie, Zakopanem i Poroninie.
Jak mówi Adam Zaleski koordynator zakopiańskiego Inkubatora - nawet obecnie zamknięte Kino Sokół w którym mieści się Inkubator Inicjatyw stało się miejscem tworzenia maseczek.

Chęć pomocy w działaniu można zgłaszać do Inkubatora Inicjatyw, który zajmie się logistyką.
Facebook: www.facebook.com/inkubatorinicjatyw
Email: iinicjatyw@gmail.com
www: http://inkubator.zakopane.pl

Projekt współfinansowany przez Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem i Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Okładka na zeszyt IOkładka na zeszyt ILudowe okładka na zeszyt (A5) z brązowego filcu, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość 23 cm.
    30 zł
  • „Zatraceniec”„Zatraceniec”Płyta DVD zawiera spektakl „Zatraceniec” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 54 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...
    30 zł
  • Spinka góralska XIVSpinka góralska XIVMetalowa spinka góralska w kolorze srebrnym z wizerunkiem Szarotki w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7 cm, długość (z przekolacem) 19,5 cm.
    180 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.