PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Zawody deskorolkowe KONKRET SKATE CONTEST ZAKOPANE 2010

Niedziela, 12 września 2010 r.
Autor: AKS

Zawody deskorolkowe KONKRET SKATE CONTEST ZAKOPANE 201012 września 2010 r. w zakopiańskim Skateparku odbędą się zawody deskorolkowe KONKRET SKATE CONTEST ZAKOPANE 2010.


Przewidzianie są trzy konkurencje: Skatepark Jam, Ramp Jam oraz Best Trick. Udział w zawodach potwierdzilo wielu bardzo dobrych zawodników. Wszystkim zgromadzonym czas umilą konkretną muzyką: dj Bikini Inspector oraz E Space, prosto z Ampstronga. Imprezę uprzyjemni również grill i bezcenna, niezapomniana atmosfera!

Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz pieniężne, ufundowane przez: Grindbox skateshop, POGO, Malita, deskorolka.com, Vans, Fenix, Trash, dizaster.pl, Ambassadors, Circa, Blind, Almost, Fox2, Think, Nosalowy Dwór, Cukiernia Samanta, Hurtownia Brutal, Pakfol.

Podczas zawodów będzie można kupić premierowe produkty SERUM GRUPY.

Zawody rozpoczną się sobotnią imprezą KONKRETNE BEFORE PARTY w klubie AMPSTRONG (11, wrzesień start: 22:00, wstęp free)

 

1. Skatepark Jam (dwie kategorie wiekowe: do 15 lat i od 15 lat). W tej konkurencji startujący będą jeździć w grupach po 3 osoby (losowanie grup odbędzie się przed zawodami o godz.11.00). W trakcie przejazdów, w grupach - od godz. 12.00 trwających około 2-3 min wyłonieni zostaną zwycięzcy, którzy przejdą do półfinału. Ogłoszenie półfinalistów odbędzie się po wszystkich przejazdach. Zawody zostaną zakończone finałami.

2. Ramp Jam (jedna kategoria wiekowa). Zawody odbywać się będą na największej rampie znajdującej się na skateparku.

3. Best Trik / Konkretny Trik (jedna kategoria wiekowa) przeprowadzony będzie na tzw. „skoczni” znajdującej się na skateparku. Wygrywa ta osoba, która zrobi najlepszy trick.

Każdy zawodnik może uczestniczyć we wszystkich konkurencjach lub tylko w jednej, wybranej.

Zapisy w sklepie Grindbox Skate Shop, ul.Kościuszki 10, 34-500 Zakopane, a także w dniu zawodów. Wymagane podpisane oświadczenie, umożliwiające udział w zawodach (jeśli osoba jest niepełnoletnia musi być zgoda rodziców). Oświadczenia oraz regulamin są do pobrania na stronie http://www.grindbox.pl

 

Termin: 12 września 2010 r, godz. 11.00

Lokalizacja: Zakopiańskie Centrum Edukacyjne ul. Kasprusie 35 a (boisko)

Organizator: Stowarzyszenie KONKRET

Partnerzy: Urząd Miasta Zakopane, Biuro Promocji Zakopanego

Zobacz w naszym sklepie:
  • Magnes Folk na lodówkę VIIIMagnes Folk na lodówkę VIIIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Bańka choinkowa IIIBańka choinkowa IIIBańka choinkowa (plastik) obleczona ręcznie wykonanym materiałem, ze wstążeczką i sznureczkiem. Obwód ok. 26 cm.
    10 zł
  • „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu”„Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu”Płyta DVD zawiera widowisko „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu” (2 godz. 23 min.) zarejestrowane podczas premiery w 2011 roku w Zakopanem, w kinie Sokół (AKT I i IV)...
    35 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.