PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Tadsana - nowa Szkoła Jogi w Zakopanem

Czwartek, 4 października 2012 r.
Autor: AKS

Tadsana - nowa Szkoła Jogi w Zakopanem4 października odbędzie się dzień otwarty nowej Szkoły Jogi w Zakopanem "Tadsana". Tadasana (w sanskrycie) oznacza pozycję góry, czyli postawę w której stoi się pewnie i stabilnie, niczym góra. Szkoła mieści się w kamienicy przy ulicy Krupówki, w samym sercu miasta.


Joga wywodzi się z Indii, gdzie jest praktykowana w różnych odmianach od ponad 4000 lat. Joga to praktyka samodoskonalenia się i rozwoju, w której uważa się że ciało, umysł i emocje tworzą jedną całość i wzajemnie na siebie wpływają. Pracując z ciałem dążymy do harmonii na płaszczyźnie fizycznej, emocjonalnej i psychicznej.

Na poziomie fizycznym jest to wykonywanie asan (pozycji jogi) i pranajamy (ćwiczeń oddechowych). Uważna i świadoma praca z ciałem pozwala wzmocnić nasze zdrowie i sprawność, odblokować zastygłe w ciele emocje i uspokoić umysł.

Zdrowie ciała, integracja emocji i umysłu prowadzą do harmonii w codziennym życiu. 

Praca na zajęciach jogi polega na wykonywaniu asan (pozycji ciała) które są bardzo różnorodne i mogą być praktykowane niezależnie od wieku, stanu zdrowia, światpoglądu. Regularna praktyka jogi oczyszcza i usprawnia ciało, czyniąc je zdrowym, pełnym siły i energii. 

Joga jest dla każdego i każdy może z niej czerpać korzyści. Dla ludzi biznesu będzie to rozładowanie stresu, dla osób uprawniających inne dyscypliny sportu – poprawienie sprawności i podniesienie kondycji ciała, dla kobiet w ciąży - przygotowanie do wydania dziecka na świat, dla osób z bólami kręgosłupa – ulgą w dolegliwościach, dla osób starszych - utrzymanie sprawności ciała.

Każdy znajdzie co innego w jodze: silne i sprawne ciało, smukłą sylwetkę, rozluźnienie i wyciszenie, pewność siebie i odwagę, pozytywne nastawienie do siebie i świata.  

Tadsana jest nową Szkołą Jogi w Zakopanem.

Tadasana (w sanskrycie) oznacza pozycję góry, czyli postawę w której stoi się pewnie i stabilnie, niczym  góra.

Szkoła mieści się w kamienicy przy ulicy Krupówki, w samym sercu miasta. Sala do zajęć jest zaciszna, przestronna, wyposażona w pomoce do jogi. W szkole mamy także wygodny salon gdzie można poczytać, oglądać stare zdjęcia Zakopanego, porozmawiać z innymi uczestnikami zajęć, napić się kawy lub herbaty.

Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach dla osób początkujących lub zaawansowanych, poziom zajęć jest dostosowany do potrzeb i możliwości uczestników. 

Dzień otwarty w Tadasanie 4-ego października! 

18.00 – 18.30 wykład o jodze i pokaz asan

18. 30 – 19.15 bezpłatne zajęcia jogi

19.30 – 20.00 wykład o jodze i pokaz asan

20.00 – 20.45 bezpłatne zajęcia jogi 

Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o jodze, zobaczyć jak różnorodne są ćwiczenia jogi i uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach jogi?

Wybierz dogodną godzinę dla Ciebie, przyjdź na wykład i połącz go z bezpłatnymi zajęciami. 

Przekonaj się, że joga to świetny sposób na wzmocnienie ciała, poprawę kondycji, spokojny umysł i dobre samopoczucie. 

Powiedz o nas znajomym, przyprowadź bliskich i zobacz, że joga to fajna zabawa! 

Podczas dnia otwartego:

Uczestnictwo w zajęciach GRATIS.

Wszystkie karnety tańsze o 20%!

Zobacz w naszym sklepie:

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.