PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Przegonić Depresję

Sobota, 13 października 2012 r.
Autor: AKS

Przegonić DepresjęFundacja – Profilaktyka, Prewencja, Leczenie – Cumulus przy pomocy Zakopiańskiego Ruchu Oddolnego, Dworzec Tatrzański oraz Starostwo Powiatu Tatrzańskiego zapraszają na Bieg „Przegonić depresję”. Na uczestników Biegu czekają ciekawe nagrody.


Wspólny Bieg przez Zakopane  jest częścią programu Fundacji Cumulus „Aby halny nikogo nie zabrał” mającego na celu zapobieganie depresji i samobójstwom. Cel programu jest realizowany poprzez poprawę opieki nad człowiekiem w kryzysie oraz uwrażliwienie mieszkańców na temat depresji i problemów jej towarzyszących.

Organizatorzy Biegu „Przegonić depresję” i spotkań towarzyszących pt. „Randka z psychiatrą. Woody Allen w Zakopanem” pragną przybliżyć ideę zdrowia psychicznego, depresji,  możliwości korzystania z pomocy specjalistów, a przede wszystkim znaczenie okazywania sobie nawzajem wsparcia w trudnych sytuacjach życiowych.  

13 października godz. 9.30 – 12.00
Dworzec Tatrzański, Zakopane ul. Krupówki 12


TRASA AMATORSKA:
Dworzec Tatrzański- Oczko Wodne (Krupówki)-Ul. Piłsudskiego (ścieżka rowerowa)- Pod Skocznią (punkt kontrolny)-Dworzec Tatrzański.
Długość trasy 4km

TRASA SPORTOWA:
Dworzec Tatrzański- Oczko Wodne (Krupówki)-Ul. Piłsudskiego (ścieżka rowerowa)- Pod Skocznią(punkt kontrolny)- Rondo Jana Pawła II (Kuźnickie)- Kuźnice-Dworzec Tatrzański.
Długość trasy 9km

ZAPISY!
Zapisów dokonywać można bezpośrednio przed startem, lub za pośrednictwem maila przegonic.depresje@gmail.com podając imię, nazwisko, datę urodzenia i kategorię. (amatorska,sportowa)

WPISOWE:
Dzieci i młodzież bez opłat
Pozostali od 20 zł

KAŻDY ZAWODNIK OTRZYMA NUMER STARTOWY ORAZ KOSZULKĘ, a po biegu posiłek regeneracyjny.

KATEGORIE WIEKOWE:
               Dzieci gimnazjum 13-15 lat dziewczęta i chłopcy
               Młodzież 16-18 lat dziewczęta i chłopcy
               Juniorzy młodsi ur. od 1972 kobiety i mężczyźni
               Juniorzy starsi  ur. do 1972 kobiety i mężczyźni

Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody, ale każdy ma szanse! Spośród uczestników biegu rozlosujemy niespodzianki od sponsorów. 


Po biegu, o godz. 12.00 spotkanie pt.:  "Randka z psychiatrą. Woody Allen w Zakopanem".

Zobacz w naszym sklepie:
  • Grafika Folk w ramce IGrafika Folk w ramce IGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł
  • Torebka filcowa XITorebka filcowa XITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. UWAGA - dodatkowo...
    160 zł
  • Magnes Folk na lodówkę VIMagnes Folk na lodówkę VIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.