Zakopane
Zaproszenia
„Malarstwo, tkactwo i gastronomia ;)”
Czwartek, 13 czerwca 2013 r.
Autor: Maciej Stasiński
Autor: Maciej Stasiński
Wystawę twórczości Moniki Stanisławskiej Pitoń oraz Kingi Trzebuni pod roboczym tytułem „Malarstwo, tkactwo i gastronomia ;)” będzie można oglądać od najbliższego czwartku w Galerii Pod Papugami, pod patronatem mec. Małgorzaty Gurbiel i mec. Andrzeja Wróbla. Wernisaż 13 czerwca o godz. 17.00 przy ul. Łukaszówki 4. Serdecznie zapraszamy.
Zobacz w naszym sklepie:
- Muzycko piknie gros... - Kapela Zokopiany
Tradycyjna muzyka góralska w wykonaniu kapeli Zakopiany. Na płycie CD AUDIO występują: Jan Karpiel Bułecka, Stanisław Michałczak, Henryk Krzeptowski, Józef Chyc, Zofia...40 zł - Spinka góralska XIX
Metalowa spinka góralska w kolorze srebrnym z srebrną małą szarotką. Ręcznie wykonana. Szerokość 5 cm, długość (z przekolacem) 15 cm. 260 zł - Torebka filcowa XV
Okrągła torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki. Obwód ok. 57 cm Wysokość ok.20 cm Wysokość z...60 zł



