Zakopane
Zaproszenia
Chodzimy po górach i zdobywamy Górską Odznakę Turystyczną PTTK
Autor: AKS
16 czerwca będzie kontynuowana akcja "Chodzimy po górach i zdobywamy Górską Odznakę Turystyczną PTTK". Organizatorami akcji są: Oddział "Tatrzański" PTTK i Koło Przewodników Tatrzańskich im.Klimka Bachledy w Zakopanem. Organizatorzy serdecznie zapraszają na wspólne wędrowanie do Pustelni Świętego Brata Alberta, Hotelu Górskiego PTTK na Kalatówkach i schroniska na Hali Kondratowej.
Po przejściu powyższej trasy turyści zdobędą 12 punktów GOT. Zapraszamy również także tych, którzy na razie nie chcą zdobywać odznak GOT, ale chcą przyjemnie i bezpiecznie wędrować po górach w towarzystwie przewodnika tatrzańskiego.
Zbiórka uczestników o godz. 9.00 na początku niebieskiego szlaku w Kuźnicach. Akcja prowadzona jest społecznie i bezpłatnie dla turystów biorących w niej udział. Zasady i cele akcji podane były w Internecie na www.watra.pl w dniach 21 maja i 7 czerwca br.
- „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu”
Płyta DVD zawiera widowisko „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu” (2 godz. 23 min.) zarejestrowane podczas premiery w 2011 roku w Zakopanem, w kinie Sokół (AKT I i IV)...45 zł - Naszyjnik "Kropla miodu"
Naszyjnik z nieregularnych koralików - Koral, oraz kilku koralików z bursztynu. Jako przekładki małe rureczki - Koral. Obwód 50 cm. 85 zł - Naszyjnik "Wielokrzyż"
Naszyjnik "Wielokrzyż" Obwód 43 cm. Inspirowany starą biżuterią góralską - Koral o dwóch odcieniach czerwieni, Metal, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez...100 zł



