PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

ZAKO_TWORY targi dizajnu pod Giewontem - edycja świąteczna!

Niedziela, 30 listopada 2014 r.
Autor: Piotr Kyc

ZAKO_TWORY targi dizajnu pod Giewontem - edycja świąteczna!6 grudnia odbędzie się w Zakopanem drudge edycja Targów dizajnu: Zako_Twory. Tym razem na zakopiańskich targach pojawi się ze swoimi pracami 35 wystawców z Podhala oraz innych części Polski. Będzie można zobaczyć oraz nabyć artykuły z zakresu mody, grafiki, biżuterii, czy wszelkich form użytkowych. Warto wspomnieć, że zbliżające się Święta są hasłem przewodnim zimowej edycji Zako_Tworów . Można się więc spodziewać, że poza produktami codziennego użytku, pojawią się ręcznie robione ozdoby choinkowe, ciepłe czapki, plecione na drutach rękawice inspirowane Bożym Narodzeniem.


Zako_Twory to jedna z niewielu  imprez w Zakopanem, której  ideą jest  stworzenie przestrzeni dla młodych artystów, osób z pasją tworzenia i nowoczesnym podejściem do wzornictwa. Ich pierwsza edycja miała miejsce na wiosnę bieżącego roku i cieszyła sie dużym zainteresowaniem ze strony mieszkanców.

 

Tego rodzaju targi odbywają się  w wielu polskich miastach. Organizatorki, którymi są trzy Zakopianki, postanowiły również zorganizować taki event w ich rodzinnym mieście. Ich celem jest stworzenie miejsca, gdzie będą mogli  spotkać się młodzi ludzie z pasją oraz wszyscy ci, którzy doceniają kunszt pracy, inwencję twórczą i niebanalne wzornictwo.

 

Miejsce: Galeria STRH “KRUPÓWKI 4A”

                Ul. Krupówki 4a, Zakopane

Data: 6 grudnia 2014r.

Godz: 11:00 – 18:00

 

KONTAKT:

Basia Majcher 600 481 776

Blanka Gluzińska 607 951 689

Paulina Rzankowska tel. 604 13 50 24

 

MAIL: zakotwory@gmail.com

Zobacz w naszym sklepie:

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.