PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

XVII Charytatywny Bal TIG

Sobota, 7 lutego 2015 r.
Autor: TIG

XVII Charytatywny Bal TIG7 lutego 2015 w Hotelu Mercure Zakopane Kasprowy*** odbędzie się XVII Charytatywny Bal Tatrzańskiej Izby Gospodarczej. Motywem przewodnim tegorocznego balu będą Smaki Podhala – tytuł ten nawiązuje do charakterystycznej dla naszego regionu kuchni oraz otwartego niedawno szlaku kulinarnego o tym samym tytule.


To wyjątkowe wydarzenie dla środowiska gospodarczego Podhala, święto całej branży, doskonała okazja na spotkanie i zabawę karnawałową. Ale przede wszystkim szczytny cel społeczny, którym jest pozyskanie środków finansowych dla najbiedniejszych dzieci z Podhala.

Działalność charytatywna Tatrzańskiej Izby Gospodarczej to przykład symbiozy i prawdziwy dowód jak można połączyć działalność gospodarczą ze społeczną. Od wielu lat koncentruje się ona na działaniach głównie na rzecz dzieci z terenu Podhala. Działalność ta oparta jest o własne środki finansowe, środki przekazane dobrowolnie przez podmioty gospodarcze zrzeszone w Izbie, pozyskane od innych firm i organizacji, a także przychody z cyklicznych akcji - na przykład bali charytatywnych. Wszystkie wypracowane i pozyskane środki charytatywne zgromadzone są na odrębnym koncie i nie są obciążone żadnymi kosztami administracyjnymi. 

W ostatnich latach wysłaliśmy ponad 5000 tysięcy dzieci z Podhala na letnie pobyty wypoczynkowe w ramach kolonii i obozów nad morzem i jeziorami, w ramach półkolonii oraz zimowisk w ciekawych turystycznie i atrakcyjnych miejscach kraju. Finansujemy corocznie kilkaset obiadów i drugich śniadań w szkołach. Współorganizujemy wiele akcji na rzecz dzieci między innymi „Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy Dzieciom” czyli organizację Dnia Dziecka w Rabkolandzie, zabawy mikołajowe dla dzieci z Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło Zakopane i z Zespołu Szkół Specjalnych przy Uniwersyteckim Szpitalu Ortopedyczno Rehabilitacyjnym w Zakopanem. Refundujemy specjalistyczne leczenia, badania, operacje ratujące życie i zdrowie dzieci, zakup sprzętu rehabilitacyjnego, pobyty i zabiegi rehabilitacyjne. Od wielu lat wspieramy też Małopolskie Hospicjum dla Dzieci w Krakowie. Lista naszych działań charytatywnych jest bardzo długa. Za naszą pracę na rzecz społeczności otrzymaliśmy wyróżnienie Biznesowego Lidera Równych Szans.

Tatrzańska Izba Gospodarcza to samorządowa organizacja podmiotów gospodarczych działająca od 1993 roku w Zakopanem, zrzeszająca firmy różnych branż  nie tylko z terenu Podhala. Są wśród nich największe firmy o priorytetowym znaczeniu dla regionu ale także małe rodzinne przedsiębiorstwa działające w sferze usług, handlu i produkcji. Jest to największa grupa pracodawców w Zakopanem. Oprócz podstawowych zadań statutowych między innymi z zakresu gospodarki, rozwoju przedsiębiorczości, kształtowania regionalnej polityki gospodarczej, polityki społecznej, Izba prowadzi od wielu lat działalność społeczną głównie na rzecz dzieci z terenu Podhala.

Członkowie Izby dbają o wizerunek i etykę w postępowaniu, przestrzegają nie tylko zasad kodeksu handlowego, ale szczególnie honorowego. Aktywnie biorą udział w życiu społecznym miasta i regionu, propagują społeczną odpowiedzialność w biznesie i postać dobrego pracodawcy.

Od początku istnienia Izba zawsze czynnie uczestniczyła w życiu społecznym miasta. Angażowała się w wiele spraw społecznych. Wspierała i nadal wspiera jego rozwój i przemiany. Podejmuje wiele działań mających na celu tworzenie lepszej jakości życia dla mieszkańców, kurortu dla przyjezdnych i wizytówki wyjątkowego miejsca dla turystów.

Rezerwacja i sprzedaż biletów:

Tatrzańska Izba Gospodarcza
34-500 Zakopane, Kościuszki 15
tel. 18 20 159 11
kom. 508 042 264

e-mail: biuro@tig.zakopane.pl

Cena biletu na bal to 250 zł od osoby.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik "Kolorowe pastylki"Naszyjnik "Kolorowe pastylki"Naszyjnik z kolorowych howlitów / pastylki /  oraz szklanych kwiatków i przekładek. Obwód 50,5 cm
    65 zł
  • Torebka filcowa XVITorebka filcowa XVITorebka filcowa z ludowym motywem. Zamykana na zatrzask. Środek z czarnej podszewki. Szerokość ok. 25 cm Wysokość ok. 30 cm Wysokość z rączkami ok. 94 cm Materiał: Filc...
    70 zł
  • Aniołek duży IAniołek duży IAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    16 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.