PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Pure Powder Tour

Sobota, 10 października 2015 r.
Autor: Piotr Gnalicki

Pure Powder Tour10 października w kinie Sokół w Zakopanem odbędzie się jedna z imprez serii Pure Powder Tour. Cykl prezentuje najnowsze filmy opowiadające o przygodach narciarzy i snowboardzistów przemierzających świat w poszukiwaniu śniegu oraz najpiękniejszych i najdzikszych miejsc do jazdy.


Przed pokazami, widzowie będą mogli zobaczyć szeroką gamę sprzętu freeride’owego i zasięgnąć informacji o bezpieczeństwie w górach zimą. 

Seria festiwali Pure Powder Tour adresowana jest do wszystkich fanów jazdy na nartach i snowboardzie. Cykl zostanie zainaugurowany 2 października w krakowskim kinie Kijów.Centrum, a następnie odwiedzi Warszawę (3 października, kino Luna), Katowice (8 października, kino Kosmos), Rzeszów (9 października, Wojewódzki Dom Kultury) oraz Zakopane (10 października, kino Sokół).

Podczas edycji w Zakopanem widzowie zobaczą produkcję autorstwa wiodącej w branży wytwórni Teton Gravity Research i ich film „Paradise Waits”. Oznacza to, że na ekranie zagości nieprawdopodobna akcja sportowa w najbardziej śnieżnych górach całego świata – od USA, przez Japonię, aż po bałkańskie Kosowo. Ponadto w programie znalazł się też film „Masquerade”, będący efektem pracy młodej kanadyjskiej wytwórni Superproof skupiającej kilku czołowych freeriderów – m.in. Seana Pettita czy Richarda Permina. Trzecią propozycją tego wieczoru będzie „Conquering The Useless”, w którym grupa narciarzy podjęła się freeride’owej eksploracji pasma gór Boundary Mountains, gdzie nie zawitała jeszcze żadna ekipa kręcąca tego typu filmy. 

Poza filmami na przybyłych czekać będzie wystawa sprzętu freeride’owego wiodących producentów. Każdy będzie mógł obejrzeć najnowsze kolekcje nart, snowboardów, wiązań, butów narciarskich oraz specjalistycznej odzieży czy ekwipunku związanego z bezpieczeństwem w górach. Ponadto, swoją ofertę szkoleń zaprezentują kursy lawinowe czy doświadczeni przewodnicy górscy organizujący wyprawy freeride’owe.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Aniołek mały IIIAniołek mały IIIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 7 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    8 zł
  • Magnes Folk na lodówkę VIIIMagnes Folk na lodówkę VIIIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Grafika Folk w ramce IGrafika Folk w ramce IGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.