PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Dzień z Zakopiańskim Sokołem

Wtorek, 27 października 2015 r.
Autor: Anna Karpiel-Semberecka

Dzień z Zakopiańskim SokołemTowarzystwo Gimnastyczne „Sokół” Gniazdo w Zakopanem 27 października 2015r. zaprasza na „Dzień z Zakopiańskim Sokołem”, w ramach którego odbędzie się druga edycja gry miejskiej, zawody biegowe oraz koncert zespołu „Kapelanka”. Organizację wydarzenia wsparł oraz objął honorowym patronatem Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula.


- Wypełniony różnymi atrakcjami dzień ma popularyzować działalność naszej organizacji wśród młodzieży. Kolejna edycja gry miejskiej pokaże, że sokole hasło „W zdrowym ciele - zdrowy duch” nie straciło dziś na swojej aktualności. Przypomni także zakopiańską historię, której wiele ciekawych wątków związanych jest z naszym Towarzystwem oraz nawiąże do trwającego Roku Witkiewiczów i obchodzonej w październiku 82. rocznicy uzyskania praw miejskich przez Zakopane. Odbędą się także biegi przełajowe dla dzieci i młodzieży będące nawiązaniem do naszej sztandarowej imprezy - Zakopiańskiego Weekendu Biegowego z Sokołem. Bardzo liczymy na liczny udział drużyn z zakopiańskich szkół gimnazjalnych i średnich w grze miejskiej. Wszystkich chętnych zapraszamy do Kina „Sokół” na uroczystą galę z wręczeniem nagród, prezentacja filmu z Zakopiańskiego Weekendu Biegowego z Sokołem oraz koncertem gwiazdy - zespołu Kapelanka – do udziału w wydarzeniu zachęcają organizatorzy.

Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” Gniazdo w Zakopanem oraz Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula serdecznie zapraszają na DZIEŃ Z ZAKOPIAŃSKIM SOKOŁEM we wtorek 27 października 2015r.

W programie:
Godz. 9.00 GRA MIEJSKA dla zakopiańskiej młodzieży W zdrowym ciele – zdrowy duch
(gimnazja i szkoły średnie)
Start: Plac Niepodległości
Godz. 10.00 BIEGI PRZEŁAJOWE dla dzieci i młodzieży w ramach Zakopiańskiego Weekendu Biegowego z Sokołem (szkoły podstawowe, gimnazjalne i średnie)
Górna Rówień Krupowa
Godz. 15.00 WRĘCZENIE NAGRÓD zwycięzcom zawodów biegowych i gry miejskiej

PREZENTACJA FILMU promocyjnego zrealizowanego podczas tegorocznego Zakopiańskiego Weekendu Biegowego Sokołem
Kino „Sokół”, ul. Orkana 2
Godz. 16.00 KONCERT ZESPOŁU „KAPELANKA”
Wstęp wolny

Kino „Sokół”, ul. Orkana 2
Organizator: TG „Sokół” Gniazdo w Zakopanem
Patronat honorowy: Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula
Partnerzy: Biuro Promocji Zakopanego, Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego, Kino „Sokół”
Dofinansowano ze środków Urzędu Miasta Zakopane
Więcej informacji na stronie: www.sokol.zakopane.pl

Zobacz w naszym sklepie:

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.