PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

ZAKO_TWORY targi dizajnu pod Giewontem - edycja świąteczna

5–6 grudnia 2015 r.
Autor: Piotr Korczak

ZAKO_TWORY targi dizajnu pod Giewontem - edycja świąteczna5 i 6 grudnia 2015r. odbędzie się w Zakopanem czwarta edycja targów dizajnu: Zako_Twory. Tym razem targi będą odbywać się przez 2 dni. Pierwszego dnia będzie można zobaczyć oraz nabyć artykuły z zakresu mody, grafiki, rzeźby, biżuterii czy wszelkich form użytkowych. Drugiego natomiast, będą miały miejsce Zako_Twory Kids – targi artykułów dziecięcych. Podczas całego weekendu na zakopiańskich targach zaprezentuje się 60 wystawców z Podhala oraz innych części Polski. Warto wspomnieć, że zbliżające się Święta są hasłem przewodnim zimowej edycji Zako_Tworów. Można się więc spodziewać, że poza produktami codziennego użytku, pojawią się ręcznie robione ozdoby choinkowe, ciepłe czapki, plecione na drutach rękawice oraz wiele innych rzeczy inspirowanych zimowymi motywami.


Zako_Twory są jedyną imprezą w Zakopanem, której ideą jest stworzenie przestrzeni dla młodych artystów, osób z pasją tworzenia i nowoczesnym podejściem do wzornictwa. Ich pierwsza edycja miała miejsce na wiosnę 2014 roku i z każdą kolejną cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony zakopiańczyków oraz turystów.

Tego rodzaju targi odbywają się w wielu polskich miastach. Trzy zakopianki - Blanka, Paula i Basia, postanowiły również zorganizować taki event w swoim rodzinnym mieście. Ich celem jest stworzenie miejsca, gdzie będą mogli spotkać się młodzi ludzie z pasją oraz wszyscy ci, którzy doceniają kunszt pracy, inwencję twórczą i niebanalne wzornictwo.

Organizatorki zapewniają, żę będzie to idealny moment aby nabyć wymarzone świąteczne prezenty - “Pragniemy, aby nadchodzące Zako_Twory będą źrodłem inspiracji, a także miejscem spotkań towarzyskich w mikołajkowej atmosferze”.

Świateczna akcja charytatywna 

Podczas trwania targów zostanie przeprowadzona ŚWIĄTECZNA AKCJA CHARYTATYWNA w formie loterii fantowej. Odwiedzający będą mogli nabyć cegiełki w wysokości 10zł i tym samym wziąć udział w losowaniu fantów, podarowanych przez chętnych wystawców. W niedzielę, pod koniec targów odbędzie się losowanie fantów.

Cały dochód z loterii zostanie przekazany na rehabilitację oraz leczenie 5- letniego Jasia Ślusarczyka, który urodził się z wirusem cytomegalii.

Miejsce: Kawiarnia “STRH Cafe&Gallery” “KRUPÓWKI 4A”
Ul. Krupówki 4a (3 piętro), Zakopane

Data: 5 i 6 grudnia 2015r.
Godz: 11:00 – 18:00

Wstęp wolny

KONTAKT:
Barbara Majcher 600 481 776
Blanka Gluzińska 607 951 689
Paulina Rzankowska tel. 604 13 50 24

MAIL: zakotwory@gmail.com

Zobacz w naszym sklepie:
  • Obraz olejny Folk IIObraz olejny Folk IIObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz czarno...
    300 zł
  • Flakon szklany IIIFlakon szklany IIIFalkon szklany w postaci cylindra z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 15 cm, średnica 15 cm.
    90 zł
  • Falkon szklany IIFalkon szklany IIFalkon szklany w postaci cylindra z lekko wklęsłymi ścianami, z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 35 cm, średnica 14 cm.
    130 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.