PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Ignacjańskie Spotkania ze Sztuką na Górce

Niedziela, 30 października 2016 r.
Autor: Maciej Stasiński

Ignacjańskie Spotkania ze Sztuką na GórceZe względu na uraz dłoni jakiego doznał p. Jakub Hubicki koncert „delicate musique” odbędzie się w późniejszym terminie. Natomiast w niedzielę 30 października po mszy o godz. 18:00 z koncertem p.t. „Jesienne westchnienie” wystąpi P. Tomasz Wolak.


Muzyk z powołania. Organista w kościele kolejowym w Nowym Sączu. Pianista i Lider zespołu Tomasz Wolak Rock Band, wykonującego kompozycje własne jak i standardy muzyki rozrywkowej. Występował między innymi ze swoimi ulubionymi Skaldami i wieloma gwiazdami estrady jak: Łucja Prus, Stanisław Wenglorz czy Jacek Zieliński. Chórzysta – śpiewa w chórze im. Jana Pawła II, z którym koncertował w 18. krajach Europy w tym pięciokrotnie we Włoszech. Pasjonat rocka progresywnego. Wielki patriota – organizuje koncerty upamiętniające historyczne wydarzenia. Za swoją działalność na tym polu został odznaczony medalem ks. Jerzego Popiełuszki „Zło Dobrem Zwyciężaj” oraz medalem „Zasłużony dla Solidarności” za propagowanie patriotyzmu przez muzykę. Kolekcjoner wszystkiego co dotyczy i ekspert w sprawie polskiej piosenki lat 60 tych i 70 tych. Prowadził audycje w „Trójka pod księzycem”. Miłośnik i bodaj największy sądecki fan Skaldów. Skaldowie powiadają, że jeśli zapomną o czymś co zagrali to Tomek im przypomni. Ostatnio występował w Skaldowskim maratonie muzyczno filmowym wraz ze Stanisławem Wenglorzem – byłym wokalistą Skaldów. Tomasz Wolak – artysta wszechstronny.

Organizator: Ignacjańskie Spotkania ze Sztuką OO. Jezuici z Górki oraz Burmistrz Zakopanego Leszek Dorula

Zobacz w naszym sklepie:

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.