PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

„Milionerka. Zagadka Barbary Piaseckiej Johnson”

Czwartek, 11 maja 2017 r.
Autor: Renata Gąsienica Marcińska

„Milionerka. Zagadka Barbary Piaseckiej Johnson”Burmistrz Miasta Zakopane LESZEK DORULA, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. S. Żeromskiego BOŻENA GĄSIENICA zapraszają w ramach Czwartku Literackiego na spotkanie z autorką książki „Milionerka. Zagadka Barbary Piaseckiej Johnson” Ewą Winnicką 11.05.2017 r. /czwartek/ o godz. 18:00. Czytelnia Miejskiej Biblioteki Publicznej im. S. Żeromskiego, os. Łukaszówki 4a.


Ewa Winnicka, dziennikarka, reporterka, autorka uznanych przez czytelników i krytyków książek, m.in. Londyńczyków i Angoli, w których opisuje polską emigrację. Od 1999 r. związana jest z „Polityką”, publikuje także w „Tygodniku Powszechnym”, włoskim „Internazionale” i „Dużym Formacie”. Dwukrotnie wyróżniona nagrodą Grand Press (2005 i 2008) za artykuły o tematyce społecznej. Nominowana do Nagrody Literackiej Nike, laureatka Nagrody Literackiej Gryfia w 2015 roku.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Ludowe etui na tablet VIILudowe etui na tablet VIILudowe etui z ciemno-szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł
  • Obraz olejny Folk IIIObraz olejny Folk IIIObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz...
    300 zł
  • Aniołek duży IIAniołek duży IIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.