PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

XXI już Międzynarodowy Turniej Judo

21–22 października 2017 r.
Autor: Maciej Stasiński

XXI już Międzynarodowy Turniej Judo21-22.10.17 odbędzie się XXI już Międzynarodowy Turniej Judo. Po raz pierwszy w tym roku zawody toczyć się będą w nowej hali sportowej przy Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego - Zakopane ul. Droga do Olczy 26. Tak jak w roku ubiegłym, organizatorzy spodziewają się  udziału ponad 400 zawodniczek i zawodników z Czech, Słowacji, Ukrainy, Niemiec, Francji i Polski.


W sobotę 21 października swoje pojedynki toczyć będą młodzi judocy  w rocznikach 2007-08 jako jedna grupa wiekowa U-11 i U-13 roczniki 2005-06 druga grupa. Natomiast w niedzielę 22.10.2017 odbędzie się Puchar Polski Młodziczek i Młodzików U-15.

Niedzielne zawody mają wyższą rangę, zaliczane są jako zawody rankingowe  Polskiego Związku Judo.

Turniej zakopiański ma już ugruntowaną renomę. Gościł w swojej historii judoków oprócz wymienionych z Włoch, Słowenii, Holandii,Węgier a także dwukrotnie z dalekiej RPA.
 
Jest też jednym z najstarszych organizowanych ciągle turniejów judo w Polsce. Od zeszłego roku Zakopane wzbogaciło się o nową piękną halę sportową /COS/ a w tym o kolejne dwie. Powstały więc warunki by zorganizować zawody  rangi Mistrzostw Polski.

Dyscyplina sportowa judo jest bardzo popularna na wszystkich kontynentach świata  i uprawiana przez miliony ludzi w różnym wieku.
Jest sportem wszechstronnym i widowiskowym.
 
Hala Sportowa przy Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem to nowoczesny obiekt sportowo-rekreacyjny oddany do użytku 01.09.2017 roku spełnia normy hali pełnowymiarowej. Na hali znajduje się trybuna licząca 120 miejsc siedzących. Obiekt wraz z zapleczem stwarza możliwości do organizowania różnych imprez sportowych , rozgrywek halowych wszystkich gier zespołowych.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Aniołek duży IIIAniołek duży IIIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł
  • Magnes Folk na lodówkę XMagnes Folk na lodówkę XMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Aniołek średni IIAniołek średni IIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    10 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.