PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Jubileusz 65-lecia Zespołu im. Klimka Bachledy

Sobota, 25 listopada 2017 r.
Autor: Maciej Stasiński

Jubileusz 65-lecia Zespołu im. Klimka BachledyStarostwo Powiatowe w Zakopanem, Związek Podhalan Oddział Zakopane, Urząd Miasta Zakopane - zaprasza byłych członków na Jubileusz 65-lecia Zespołu im. Klimka Bachledy w dniu 25 listopada 2017.


Program

25.11.2017 sobota

16:00 Msza Swieta w Sanktuarium Najswietszej
Rodziny przy ulicy Krupówki

18:00 Uroczyste rozpoczecie obchodów jubileuszu
w Domu Ludowym w Koscielisku
– wystep zespołu Im. Klimka Bachledy

20:00 Zabawa przy muzyce góralskiej


Zgłoszenia udziału w obchodach nalezy składac do 15 listopada, w srody i niedziele od 16:00 – 18:00 podczas prób zespołu przy ul. Kosciuszki 4, w „Swarnej”, jak równiez od poniedziałku do czwartku, od 9:00 – 11:00 przy ulicy Kosciuszki
2 w „Biołej Izbie”.

Próby dla byłych członków zespołu 12 i 19 listopada o godzinie 18 w Śwarnej Kościuszki 4.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Bransoletka "Mix 1"Bransoletka "Mix 1"Bransoletka "Mix 1" Obwód - 18 cm. Matriały: Jadeit, Lapis lazuli, Turkus, Aragonit, Koral, Szkło. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    65 zł
  • Ludowe etui na tablet VILudowe etui na tablet VILudowe etui z ciemno-szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IVMagnes Folk na lodówkę IVMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.