PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Patronat medialny WATRA

DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH W MUZEUM TATRZAŃSKIM

11–12 maja 2018 r.
Autor: Muzeum Tatrzańskie

DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH W MUZEUM TATRZAŃSKIMMuzeum Tatrzańskie jako beneficjent projektów unijnych realizowanych w ramach Funduszy Europejskich włącza się w tym roku w obchody Dni Otwartych Funduszy Europejskich, które organizowane są przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. Serdecznie zapraszamy 11 maja do Galerii Sztuki XX wieku w willi Oksza (wstęp wolny na hasło: Dni Otwarte Funduszy Europejskich), od godz. 10 do godz. 18.


12 maja (w sobotę) o godz. 11 zapraszamy na spektakl dzieci z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej pod kierunkiem Katarzyny Pietrzyk, w repertuarze: „Pchła Szachrajka” Jana Brzechwy, który odbędzie się również w Galerii Sztuki XX wieku w willi Oksza. Zapraszamy serdecznie!
 
Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) to największe wydarzenie dla projektów europejskich w Polsce. Już po raz piąty setki wydarzeń i tysiące odwiedzających w całym kraju przez trzy dni w maju.
Szczegóły: https://dniotwarte.eu/

Zobacz w naszym sklepie:
  • Wisiorek "Ogródek 4"Wisiorek "Ogródek 4"Wisiorek, z sukna, tkaniny i cekin. Średnica zawieszki 6,5 cm. Obw. 70 cm.
    30 zł
  • SAGA - Trebunie TutkiSAGA - Trebunie TutkiTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują:  Władysław Trebunia-Tutka, Stanisław Trebunia-Tutka , Henryk Trebunia-Tutka...
    30 zł
  • Flakon szklany IIIFlakon szklany IIIFalkon szklany w postaci cylindra z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 15 cm, średnica 15 cm.
    90 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.