PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Kierunek Gruzja

Poniedziałek, 30 września 2019 r.
Autor: Anna Karpiel-Semberecka UMZ

Kierunek GruzjaJeśli chcesz dowiedzieć się jaka jest wysokość Kazbeku (5033, 5047 a może 5054..?), co oznacza Sakartvelo i Mkinwarcweri, co jest najważniejsze w drodze do Tushetii oraz gdzie jest najczystsze powietrze na świecie, przyjdź 30.09.2019 o godzinie 18.00 do Kina Miejsce. I weź też swoich przyjaciół, ponieważ przyjaźń w Gruzji ma specjalne znaczenie!


To nie koniec wakacji, tylko początek planowania następnych. Kino Miejsce serdecznie zaprasza na opowieść o kraju dziewiczych gór, pięknych zabytków, najlepszego wina i wspaniałej kuchni - Gruzji. Gruzja jest jednym z najpopularniejszych w ostatnim czasie kierunków wakacyjnych, o jej zakątkach znanych i mniej znanych opowiedzą Agnieszka Adamczyk, przewodnik tatrzański, przewodnik UIMLA, zauroczona Gruzją od pierwszego wejrzenia oraz gość specjalny Levan Shervashidze, gruziński przewodnik górski, który każdego roku zawodowo prowadzi turystów na Kazbek. W tym roku zrobił to po raz trzydziesty.

Ponadto dla każdego uczestnika przewidziana jest powitalna lampka gruzińskiego wina ufundowana przez partnera wydarzenia - Smaki Gruzji. 

Miejsce: Kino Miejsce, ul. Orkana 2, Zakopane

Godzina rozpoczęcia: 18:00

Wstęp wolny

Zobacz w naszym sklepie:
  • Baciarujciez chłopcy - Trebunie TutkiBaciarujciez chłopcy - Trebunie TutkiTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują:  Władysław Trebunia-Tutka, Krzysztof Trebunia-Tutka, Andrzej Polak, Anna...
    25 zł
  • Magnes Folk na lodówkę VIMagnes Folk na lodówkę VIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Wisiorek "Sopel"Wisiorek "Sopel"Wisiorek z kwarcem pokrytym tytanem. Obw. 60 cm. Dł. zawieszki 3,5 cm.
    60 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.