PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Kierunek Gruzja

Poniedziałek, 30 września 2019 r.
Autor: Anna Karpiel-Semberecka UMZ

Kierunek GruzjaJeśli chcesz dowiedzieć się jaka jest wysokość Kazbeku (5033, 5047 a może 5054..?), co oznacza Sakartvelo i Mkinwarcweri, co jest najważniejsze w drodze do Tushetii oraz gdzie jest najczystsze powietrze na świecie, przyjdź 30.09.2019 o godzinie 18.00 do Kina Miejsce. I weź też swoich przyjaciół, ponieważ przyjaźń w Gruzji ma specjalne znaczenie!


To nie koniec wakacji, tylko początek planowania następnych. Kino Miejsce serdecznie zaprasza na opowieść o kraju dziewiczych gór, pięknych zabytków, najlepszego wina i wspaniałej kuchni - Gruzji. Gruzja jest jednym z najpopularniejszych w ostatnim czasie kierunków wakacyjnych, o jej zakątkach znanych i mniej znanych opowiedzą Agnieszka Adamczyk, przewodnik tatrzański, przewodnik UIMLA, zauroczona Gruzją od pierwszego wejrzenia oraz gość specjalny Levan Shervashidze, gruziński przewodnik górski, który każdego roku zawodowo prowadzi turystów na Kazbek. W tym roku zrobił to po raz trzydziesty.

Ponadto dla każdego uczestnika przewidziana jest powitalna lampka gruzińskiego wina ufundowana przez partnera wydarzenia - Smaki Gruzji. 

Miejsce: Kino Miejsce, ul. Orkana 2, Zakopane

Godzina rozpoczęcia: 18:00

Wstęp wolny

Zobacz w naszym sklepie:
  • Spinka góralska XSpinka góralska XMetalowa, mała spinka góralska w kolorze srebrnym z wizerunkiem jelonka w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 5 cm, długość (z przekolacem) 14,5 cm.
    140 zł
  • Słownik biograficzny "Podhalanie" tom IIISłownik biograficzny "Podhalanie" tom IIILudzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - łącznie ponad 350 osób znalazło się w najnowszym słowniku biograficznym "Podhalanie". Słownik...
    90 zł
  • Spinka góralska XIIISpinka góralska XIIIMetalowa, mała spinka góralska w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 5 cm, długość (z przekolacem) 14,5 cm.
    140 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.