PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Spotkanie z Valerjanem Romanovskim

Czwartek, 11 maja 2023 r.
Autor: Miejska Biblioteka Publiczna

Spotkanie z Valerjanem RomanovskimW ramach Tygodnia Bibliotek w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Stefana Żeromskiego 11 MAJA 2023 /CZWARTEK/ o GODZ. 18.00 odbędzie się spotkanie autorskie ze sportowcem Valerjanem Romanovskim, który jest kolarzem-wyczynowcem, kilkukrotnym zdobywcą rekordu Guinnessa w jeździe rowerem w ekstremalnych temperaturach oraz ambasadorem Fundacji DKMS. Pochodzący z Wilna sportowiec swoim dorobkiem i kolejnymi triumfami udowadnia, że granice ludzkiego organizmu wyznacza przede wszystkim psychika, a skrajne warunki pogodowe są przeszkodą możliwą do pokonania.


Spotkanie odbędzie się wokół książki „Morsowanie. Jak świadomie obcować z zimnem”, przytaczającej doświadczenia autora i ukazującej kąpiele w lodowatej wodzie jako nie tylko hobby, ale przede wszystkim jako typ aktywności potrafiący zmienić cały styl życia. Valerjan Romanovski – znany również pod pseudonimem Coldman – to niewątpliwy autorytet w dziedzinie mierzenia się z ograniczeniami własnego ciała, umysłu oraz wychodzenia ze strefy komfortu.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie !

11 MAJA 2023 R. /CZWARTEK/ GODZ.18.00

„Moja droga do rekordu” spotkanie z Valerjanem Romanovskim.

Czytelnia Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stefana Żeromskiego (ul. Łukaszówki 4a)

Zobacz w naszym sklepie:
  • Portfel IIIPortfel IIIPortfel filcowy z haftowanym ludowym motywem. Zamykany na rzep. Środek z białej podszewki.   Szerokość ok. 12 cm Wysokość ok. 12 cm Materiał: Filc Kolor: Biały, czarny
    35 zł
  • Bransoletk​a "Moon"Bransoletk​a "Moon"Bransoletka z hematytów, masy perłowej, muszli szarej, asymetryczna. Obw. 19 cm.
    45 zł
  • Spinka góralska XIISpinka góralska XIIMetalowa spinka góralska w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7,5 cm, długość (z przekolacem) 19,5 cm.
    180 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.