PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Spotkanie z Valerjanem Romanovskim

Czwartek, 11 maja 2023 r.
Autor: Miejska Biblioteka Publiczna

Spotkanie z Valerjanem RomanovskimW ramach Tygodnia Bibliotek w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Stefana Żeromskiego 11 MAJA 2023 /CZWARTEK/ o GODZ. 18.00 odbędzie się spotkanie autorskie ze sportowcem Valerjanem Romanovskim, który jest kolarzem-wyczynowcem, kilkukrotnym zdobywcą rekordu Guinnessa w jeździe rowerem w ekstremalnych temperaturach oraz ambasadorem Fundacji DKMS. Pochodzący z Wilna sportowiec swoim dorobkiem i kolejnymi triumfami udowadnia, że granice ludzkiego organizmu wyznacza przede wszystkim psychika, a skrajne warunki pogodowe są przeszkodą możliwą do pokonania.


Spotkanie odbędzie się wokół książki „Morsowanie. Jak świadomie obcować z zimnem”, przytaczającej doświadczenia autora i ukazującej kąpiele w lodowatej wodzie jako nie tylko hobby, ale przede wszystkim jako typ aktywności potrafiący zmienić cały styl życia. Valerjan Romanovski – znany również pod pseudonimem Coldman – to niewątpliwy autorytet w dziedzinie mierzenia się z ograniczeniami własnego ciała, umysłu oraz wychodzenia ze strefy komfortu.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie !

11 MAJA 2023 R. /CZWARTEK/ GODZ.18.00

„Moja droga do rekordu” spotkanie z Valerjanem Romanovskim.

Czytelnia Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stefana Żeromskiego (ul. Łukaszówki 4a)

Zobacz w naszym sklepie:
  • Bransoletk​a "Porzeczki"Bransoletk​a "Porzeczki"Bransoletka, z koralików z korala fasetowanego, rurek - koral i pastylek - szkło. Plus masa perłowa - zawieszka. Obw 20,5 cm
    70 zł
  • Aniołek duży IAniołek duży IAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    16 zł
  • Torebka filcowa XVTorebka filcowa XVOkrągła torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki.   Obwód ok. 57 cm Wysokość ok.20 cm Wysokość z...
    60 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.