PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Spotkanie z Valerjanem Romanovskim

Czwartek, 11 maja 2023 r.
Autor: Miejska Biblioteka Publiczna

Spotkanie z Valerjanem RomanovskimW ramach Tygodnia Bibliotek w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Stefana Żeromskiego 11 MAJA 2023 /CZWARTEK/ o GODZ. 18.00 odbędzie się spotkanie autorskie ze sportowcem Valerjanem Romanovskim, który jest kolarzem-wyczynowcem, kilkukrotnym zdobywcą rekordu Guinnessa w jeździe rowerem w ekstremalnych temperaturach oraz ambasadorem Fundacji DKMS. Pochodzący z Wilna sportowiec swoim dorobkiem i kolejnymi triumfami udowadnia, że granice ludzkiego organizmu wyznacza przede wszystkim psychika, a skrajne warunki pogodowe są przeszkodą możliwą do pokonania.


Spotkanie odbędzie się wokół książki „Morsowanie. Jak świadomie obcować z zimnem”, przytaczającej doświadczenia autora i ukazującej kąpiele w lodowatej wodzie jako nie tylko hobby, ale przede wszystkim jako typ aktywności potrafiący zmienić cały styl życia. Valerjan Romanovski – znany również pod pseudonimem Coldman – to niewątpliwy autorytet w dziedzinie mierzenia się z ograniczeniami własnego ciała, umysłu oraz wychodzenia ze strefy komfortu.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie !

11 MAJA 2023 R. /CZWARTEK/ GODZ.18.00

„Moja droga do rekordu” spotkanie z Valerjanem Romanovskim.

Czytelnia Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stefana Żeromskiego (ul. Łukaszówki 4a)

Zobacz w naszym sklepie:
  • Wisiorek "Trójeczka​"Wisiorek "Trójeczka​"Wisiorek z trzema koralikami w groszki. Obwód 76 cm.
    50 zł
  • Grafika Folk w ramce XGrafika Folk w ramce XGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł
  • Portfel IIIPortfel IIIPortfel filcowy z haftowanym ludowym motywem. Zamykany na rzep. Środek z białej podszewki.   Szerokość ok. 12 cm Wysokość ok. 12 cm Materiał: Filc Kolor: Biały, czarny
    35 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.